Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Casio vintage digitális...

Casio vintage digitális óráról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Újra divat?

dec. 23. 10:48
 1/5 anonim válasza:
semmi
dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az időt mutatja, nem igaz?
dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik csoporttársam (lány), hord ilyet. Múltkor jól rá is csodálkoztam. Amúgy nekem annyira nem jön be. De ha valakinek ez tetszik, miért ne hordhatná?!

Hagyományos órából egy titánházas Casoim van, de az Lineage sorozatból való. Szeretem, 14 éve hordom. Legtöbbször viszont okosórát hordok. Abból is az elegánsabb, mint a sportos kivitelek tetszenek. Pl most egy Xiaomi Watch 2 pro van rajtam, barna bőr szíjas kivitelben. Praktikusabbnak tartom, mint a hagyományos órákat. Pl sokszor van, hogy a telefonom lenémítva marad és nem hallom ha hívnak.

dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Órás körökben mindig is divatos volt. Pár éve lett "mainstream divatos". Most már kicsit lecsengőben van.
dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szeretem a Casiot és Edifice szériás Casiót hordok. De ezektől a 80-as évek vintage Casióitól rosszul vagyok, soha nem venném fel. Csúnya, nehéz leolvasni a kicsi kijelzőt, és plexy előlapos mind...
jan. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!