Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen testalkatra utal?

Ez milyen testalkatra utal?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és M-es méretet hordok, 54 kg, 28% testzsír, mell: 91 (75d), derék: 71,

csípő: ~100 cm

(sajnos nem szoktam sportolni, szóval nem igazán vagyok izmos, nem amiatt kell az m-es méret)


tudom, nehéz ennyi alapján megmondani, de kíváncsi vagyok. ez vékony, előnyösen telt vagy más?



dec. 26. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Átlagos zsíros plötyi alkat. Én 159 centihez voltam tiniként 55 kg, nagy volt a fenekem, combom, hasam. Most 47, kg vagyok, vékony, sportos.


Számold a kalóriákat, légy kalóriadeficitben és mozogj rendszeresen súlyzóval is.

dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 skorpióBB válasza:
35%
inkább telt
dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

én 182 centivel voltam vagy 60 kiló tiniként.. szóval... az 55 kiló egy kis 150 centishez kicsit sok. Sztem kardiózz néha.. meg került a millió péksütit

23 f

dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
Sima plötyi.
dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Puha. Maguk az aranyok nem rosszak, de nekem 170 centivel es 65 kiloval hasonloak a mereteim (nagyjabol annyi a kulonbseg hogy a meltartom 80c), es igy is van nemi felesleg csipon-combon-hason, de alkatilag homokora vagyok. Persze sportolok, foleg sulyzos erosito edzes, neked is erdemes belefogni ha valtoztatni szeretnel, fel ev alatt heti 3x 1 oraval es egy kiegyensulyozott etrenddel egy szep feszes s-es meretet tudsz csinalni magadbol, sulyt se kell evszitened csak kicsit atformalnod magadat
dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A 28%-os testzsír még egy férfin is sok, de egy nőn meg pláne.

Amúgy a testarányaid nem jók ekkora testzsír százalék mellett. Ergo a súlyod jó lenne, csak éppen inkább zsíros alkat vagy, mint izmos.

Az izmost itt most nem ilyen fitness alakra kell érteni, hanem formás testre, mivel az izom adja a test formáját.

Olyan meg nincs, hogy előnyösen telt. A teltség (más szóval kövérség) nem egészséges, és nem előnyös. Én őszinte vagyok mindenkivel, és mindenkinek megmondom, emiatt bunkónak szoktak hívni, de miért is?

Én inkább vagyok egy bunkó, de igazságos ember, mint egy hazug disznó.

Kérdező, számold a kalóriákat, egy 45-50 kilóig menj le szerintem, és utána kezdj el súlyzós edzést is végezni, hogy formás legyél.

Napi 1000-1200 kalória (ha nem mozogsz), és főleg fehérjék, halak, húsok, zöldségek legyenek a fő tápanyagok.

Írj rám privátban ha valami kérdésed van még.

dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Láttam a képeket, amiket küldtél, kicsit formátlan vagy. Egy 5-10 kilót kéne fogynod, és utána súlyzós edzés. Persze csak ha nem gond, hogy meg kell dolgozni a jó formáért.
dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó a súly a magasságodhoz. A tzs miatt picit puhább alkatra gondolok, de semmiképp sem vészes. Megfelelő edzésprogrammal jó alakod lehet (pl.kevesebb tzs-vel lehetsz ugyanennyi kiló)
dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
#6 a nőknek magasabb a testzsír százalékuk, mint a férfiaknak. Ez a természetes és normális.
dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Hányszor kérdezgetsz még a testalkatodról? Legalább a 150. kérdésed, amit látok, pedig ritkán nézek fel az oldalra.

Dagadt vagy, ha nem tetszik, foggyál le! Vagy legalább vedd ki a "comb" kulcsszót, hogy ne lássam az unalmas kérdéseidet!

dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!