Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez arany vagy ezüst ékszer?

Ez arany vagy ezüst ékszer?

Figyelt kérdés
Van egy fülbevalóm,és ezek a jelek vannak rajta: egy p betű és mellette egy csillag amiben sarló és kalapács van és ezmellett 875 van odairva. Esetleg valaki tudja hogy ez mitjelent?
2010. okt. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a pecsét jelenti azt, hogy valódi. Elvileg azt is meg lehet tudni belőle, hogy milyen ötvözetből készült. De ami a főkérdést illeti, szerintem ha ránézel az ékszerre, akkor virít róla, hogy ezüst vagy arany.
2010. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
alapból halvány arany színe van,de néhol alig látható,inkább aztmondom h ezüstös színe van a karikának. Olvastam hogy van 875 ezrelékes finomságú ezüstötvözet és aranyötvözet is az oroszoknál.
2010. okt. 22. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ha ezust es aranyal van fujtatva,nekem is volt ilyen lancom es karkotom ami ujjan aranynak latszott es az evek soran lekopott az arany fujtatas es inkabb ezustos szine volt.
2010. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fehérarany esetleg?
2010. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!