Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a SQUALE...

Mi a véleményetek a SQUALE óramárkáról?

Figyelt kérdés

jan. 1. 16:42
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Àtlag svàjci tokozócég. Az újabb óràikban màr nem eta, hanem sellita szerkezetek ketyegnek, papíron minimàlis különbségekkel.


Dizàjnra ok, hasznàltan pedig elérhető àrúak itthon.

Konkrét, megbízható boltban is, mint amilyen pl a 10:10.


Presztizse nincsen, befektetésre alkalmatlan.

jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
"Kétpálcikás", eldobható divatóra.
jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne divatóra?? Annó a Blanchpain-nek és a Doxa-nak is gyártottak tokokat. A búvárórák fejlesztésének a történelmében jelentős szerepet kaptak.


A divatórák inkább a Michael Kors, DW, Police stb...

jan. 1. 17:23
 4/14 Noren1989 ***** válasza:

#2, kifejtenéd?


Kérdező, egy rövidke cikk:


[link]

jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4-es! A Kronométert pont nem tartom kellően objektív forrásnak. De azért köszönöm.
jan. 1. 17:27
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
67%
Figyelj, azért mellé felcsaptam a weboldalukat, elmúlt egy év eladàsait a hasznàltóràs csopiban...
jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Figyelek. :) Ettől függetlenül tartom a véleményem. Folyamatosan azokat a gyártókat fényezik, amelyeknek a magyarországi márkaképviseletével jó viszonyt ápolnak. (Lásd.: Seiko, Orient, Oris, Omega...) Az őszintén az órákról csatorna, ami már vagy 4-5 éve működik, még mindig meglehetősen kezdetleges. Ha megnézel egy órákkal foglalkozó Brit vagy Amerikai csatornát, sokkal.gazdagabban illusztrált, igényesebben felvett és megvágott anyagokkal találkozhatsz. Nem tesz jót nekik, hogy hazánkban konkrétan nincs konkurenciájuk. De mindegy, ez az én véleményem. Térjünk vissza az eredeti témához.
jan. 1. 17:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz órák, csak szerintem nem szépek. Ma már annyit fejlődött az alsó szegmens hogy az ő dizájnjaiknak nem sok létjogosultsága van.
jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Miért lenne divatóra?? "

Hülyeséget írtam. Bocsánat!

jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"5/9 A kérdező kommentje:

#4-es! A Kronométert pont nem tartom kellően objektív forrásnak. De azért köszönöm."


Nem értesz az órákhoz. Az ország legalja oldalára írsz ki kérdést. De a Kronométer.hu oldalt fikázod???


Mellesleg vannak órás szakfórumok, ott kérdezd a népet!


A kérdésedre pedig: Seiko, Certina, én ezen árban ezeket nézném.

jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!