Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csinálod magadnak a kormod?

Miért csinálod magadnak a kormod?

Figyelt kérdés

Jelenleg kormoshoz járok,de valószínűleg sokat fog emelni tavasszal,és munkavaltas miatt lehet,hogy nem fog tudni 3 hétre beírni.

Máskor már csináltam itthon a kormeimet,igaz,csak gellakk volt,de az jól ment.

Most úgy érzem,lenne hozzá kedvem,de csak azért csináljam én a körmöm,mert kedvet kaptam hozzá?

Te miért csinálod agadnak otthon a kormod?

Jobban érzed így magad?

Vagy olcsóbban meguszod?



jan. 1. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Körömcsipesszel levágom 1 perc alatt. Szép, erős körmeim vannak, túl sokat nem kell velük foglalkoznom.
jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ez volt,de köszönöm :)
jan. 1. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Akkor azért csinálom magamnak, mert én is megtudom csinálni, nagyon egyszerűen, 1 perc alatt? És mert meg van hozzá minden eszközöm (körömcsipesz)

Jobban érzem így magam, mintha más vágná.

Teljesen ingyenes időtöltés.

jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi,a kérdés még mindig nem az egyszerű kormoknek szólt de rendben :)

Jó éjszakát :)

jan. 1. 20:35
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Egyrészt olcsóbb, másrészt nem kell miatta elmennem itthonról, körmöst keresni, időpontokkal szarakodni stb. Elindítok egy bűnügyi dokut és az alatt lazán megcsinálom magamnak. Kevesebb idő, energia és pénz.
jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olcsobb. Sokkal.

Biztos olyan lesz,amilyet en akarok.

Nem kell meghallgatnim a kormos hulyesegeit hulye kerdeseit. Nem vsjkal senki a maganeletemben.

Ugy csinalom meg,h ne torjon le.

Nem kell idopontokkal vitatkoznom meg varnom,ha odaerek.

Beinditok vmi magyarul beszelo filmsorozatot es tok jol elszorskozom.

jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek vele pepecselni. Illetve én nem érezném magam komfortosnak, hogy a körmösnél ülök órákat, itthon viszont általában nézek közben valami sorozatot vagy videót, szóval tök jó kis lazulós idő. Nem vagyok valami extrovertált ember, nekem egyszerűen nem lenne kényelmes órákat tölteni a körmösnél. Pluszban olcsóbb is. A kezdeti költség az nagyobb volt, viszont már simán visszahozta az árát.
jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!