Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet azért nem “húsosak” a...

Lehet azért nem “húsosak” a melleim, mert nagyon izmos vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok 173cm és 60kg . Mindigis sportoltam, így igazaból nagyjából nulla zsír van rajtam. A melleim láthatóan nem lennének kicsik de nem elég “húsosak”. Lehet , hogy segítene , ha híznék ?
jan. 3. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen kifejezést nem momdanak mellre. Szerintem te kevered a "dús keblekkel".


Igen, a túlzott sporttól kisebbek lehetnek a keblek.

Persze van egy egészséges szint, amit érdemes tartani mellizomzatban, hogy kellő tartást biztosítsanak.


Azt se feledd, ahány ember annyi ízlés. Igaz ez a mellekre is. Sok formájú, méretű van.

Valaki a kicsit szereti, valaki az egytenyereset, valakik a 2 tenyereseket.

Valakik a feszeset, valakik a lógósat.


Az önelfogadást pedig érdemes helyretenni, ha önképzavar van a dologban.


Lehet formálni a testet, de mimdenkit önmagához mérten. S ebből kell a legjobbat kihozni, majd elfogadni.


Annyira izmos se lehetsz. Magasságod vs súlyod alapján.


Jómagam 160 vagyok 50-52kg voltam edzés előtt, majd 60-62 lettem, hozzáteszem: az alakom megmaradt, feszesebb lett pl popsi stb.

A dokim nem hitte el a súlyomat, mert ruhában nem igen volt különbség. Max szűk nadrágban a formák aránya más volt, vagy pl amikor combra feszítettem mutatva, hogy izomzatom miatt lettem nehezebb.

jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki kellene tapasztalnod, ha híznál, akkor az melyik testrészeden menne végbe először látványosan. Ezt előre nem lehet tudni. Ha mellre történik meg először, akkor szerencséd van, de az is pehet, hogy hasra vagy combra előbb és azért a jó sportos alkatért meg kár lenne. De ez a magad döntése, ha úgy gondolod,egy próbát megér.
jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!