Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A porcelánnal épített köröm...

Moranenon kérdése:

A porcelánnal épített köröm működés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

most rendeltem először a crystaltól liquidet illetve soft white porcelánt.

a levegőn száradó liquid megkötése hogy néz ki? mennyi ideig kell várni? egyáltalán nem kell lámpát használni hozzá? miután megépítettem hány perc elteltével lehet levenni a sablont?



jan. 4. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ajjajj, ezzel nagyon mellélőttél.

A porcelán sok szakmabelinek is fejtörést okoz, mert ha nem jól használod, beleköt az anyag az ecsetbe, és az kuka.


A kötést befolyásolja, mennyi liquiddel használod az anyagot, mekkora gombócot veszel fel, milyen gyorsan teríted, és mennyire meleg a szoba, ahol használod. A kötést legkönnyebben úgy ellenőrizheted, hogy megkocogtatod a körmöt. Ha tompa a hangja, és érzetre gumis, meleg, akkor még nem jó. Ha üvegszerű, és kihűlt, akkor megkötött.

jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tudom hogy sűrűn kell a liquidba tenni miután az anyagot használtam, talán nem lesz baj, maximum több ecsetet veszek és majd tanulok.

a melegben hamarabb köt esetleg?

jan. 4. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ezek szerint nem tudsz semmit. Könnyűnek néz ki, de nem az. Igen, melegben gyorsabban köt.
jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Zselével, polygéllel jobban jártàl volna. Ha túl sok liquidet használsz, meg se köt a por, és gumis lesz. És ahogy írták, az ecsetnek is könnyen kuka lehet a vége. Gyorsan is kell vele dolgozni. Ez nem volt egy jól átgondolt döntés.
jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A porcis ecset elég drága ahhoz, hogy csak úgy kidobald. Viszonylag hamar köt az anyag, hamarabb, mint hogy elsőre kialakitsd a megfelelő formát. Utána meg beleőszülsz, mire megreszeled, ha túl sok az anyag, mivel egy nagyon kemény anyagról van szó.
jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!