Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék fülbevalót készíteni...

Szeretnék fülbevalót készíteni, de nálunk nincs semmiféle bolt, ahol kellékeket lehetne hozzá venni. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Találjak én ki valamit? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a bizsu fülbevalóknál az a fém izé, amit beleteszel a füledbe, milyen anyagból van?
2010. okt. 22. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
el sem tudom képzelni milyen kellékekre gondoslz... injekcióstű?... vagy csináltaswd meg valahol ha nem jön be az otthonszúrás. Bizsu mindig másból van, arra nem lehet adni.
2010. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neem,ki van már fúratva..2-2 lyukam is van(xd)...én készíteni szeretnék,érted?
2010. okt. 22. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon olyan fülbevalód, amit nem szeretsz, pl. újságból, szedd szét, és használd fel az alkatrészeit.
2010. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

óóó ezt benéztem:DDD

bocsi:)

hát készíteni... akkor már válaszolok erre is. lógósat hajlíthatsz drótból, de szerintem az csúnya lesz :) Lehet viszont rendelni netről ilyen cuccokat, úgy tudom.

2010. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb hobbyboltokban tudsz venni hozzá alkatrészeket.
2010. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!