Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok olcson Louis vuitton...

Hol tudok olcson Louis vuitton táskát venni és mennyiért? Hamisítvány is jó 17/L

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
attól még hogy nem látszik rajta hogy gagyi vagy hamisítvány attól még az. és mindenki tisztában lesz vele hogy nem eredeti táskád van, hisz azt nem engedheted meg magadnak...
2011. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nagyon gaz ma "Louis Vuitton"-ban rohangalni magyarorszagon. Az a baj, hogy akinek eredeti, meg annak is hamisitvanynak nezik, mart nalunk, MO-n ez az elterjedt. Szerintem sokkal design -osabb, hogyha egy kisebb, megfizetheto markat veszel, es nem egy hamisitvanyt. Es ajandekba en nem adnek hamisitvanyt.


Am replika( a legjobb minosegu hamisitott) taskat a taskaoutlet.com -on is talalsz

2011. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A legjobb, legszebb másolatokat a www.divatholmi.com oldalon tudsz beszerezni. Nekik van olcsó is és drága is. Nekem van több is és gyönyörűek, a drágábból már olyan a hamisítvány hogy összehasonlítva a barátnőm ugyanilyen eredetiével gyakorlatilag nem tudtuk megmondani melyik az eredeti. Ezen kívül ők be is szereznek akármit amit csak kitalálsz!!!
2012. jún. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ja és ne törődj azokkal akik azt mondják úgy is tudják hogy hamis. Az ilyen emberek irigyek. Ráadásul én sokáig eredetit hordtam és én sem vagyok egy Arab sejk felesége. Egy egyszerű nő vagyok aki spórolt rá, de amikor láttam hogy mennyire szép hamisítványok vannak olyat is vettem. Szóval nekem van ez is az is, de ezt az oldalt ajánlom nagyon. www.divatholmi.com
2012. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!