Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ruhadarabok számítanak...

Milyen ruhadarabok számítanak igényesnek?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy a melegítő/leggings/szabadidő ruha igénytelennek számít. Ami nekem azért furcsa mert az egész család így öltözött.


Mi számít akkor igényesnek? Női ruhákra gondolok főleg ami nem szoknya.


Bocsi a buta kérdésért...



jan. 24. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, futni nem kisestélyibe megyek, hanem futóruhába.


Az igénytelenség szerintem ott kezdődik, hogy valaki nem az alkalomhoz illően öltözködik.


Mondjuk, ti akkor 0-24-ben az utcára csak melegítőbe jártok, semmi farmer? Ez van. Nincs igényetek a farmerre, ez is egy stílus.


"Női ruhákra gondolok főleg ami nem szoknya."

Nadrágkosztüm számít igényesnek, ami nem szoknya, vagy az elegánsabb nadrágok, ami nem farmer anyagú.


Hétköznapi viselet a farmer, hozzá felső és cipő, vagy csizma, az időjárásnak megfelelően.

jan. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az igényes ruhadarab az amelyik tiszta és jó állapotban van, méretben jó arra, aki viseli.


Az igényesség következő foka, hogy alkalomhoz illően felöltözik.

jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha futok, vagy leugrok a boltba melegítőben vagyok
jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amiből kilátszik a has az pl szerintem nagyon igénytel
jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!