Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van értelme a szépségversenyek...

Van értelme a szépségversenyeknek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Nem azt kérdezem, hogy kinek szabadjon indulni, milyen keretek, szabályok között, hanem mi az általános véleményetek a szépségversenyekkel kapcsolatban?

jan. 24. 18:55
A kérdező szavazást indított:
szerintem van létjogosultsága
nem zavar
nem látom értelmét
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szépség szubjektív, mindenki mást tart szépnek, nem lehet objektív szempontok alapján értékelni. Így nincs értelme, mert egy versenyen objektív szempontok alapján kell sorrendet felállítani az ott nyújtott teljesítmény alapján.
jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nekem a szépségversenyes lányok/nők általában nekem sosem tetszenek, talán mert magasak ?

(Ez csak egy vélemény)

jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy értelme, mert pl.: A, területenként más a szép; B, nem minden igazán szép személy jelentkezik/kerül be ezen versenyekbe, így szerintem egyoldalú ez a tevékenység.
jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Az utóbbi 20 évben nem igazán szépek kapták meg a szépségkirálynői címet. Ki tudja, mibe mentek bele..
febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Semmilyen formában nincs.
febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!