Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki szép, csak én nem?

Figyelt kérdés

Az egész áldott évfolyamban én vagyok körülbelül a legrondább. De komolyan. 164 cm vagyok, 57 kg, ami ha nem lenne elég, van tokám, és valamim amit angolul cellulite- nak hívnak, ha lépek, "felgyűrődik " a külsőcombom. Van alsóhasam, hasfalon lerakódott zsír, és az integető izmom helyén lévő plötty is idegesít. A fenekem nagy, zsíros, alatta a combomon redőkben gyűlik a találjátok ki mi; zsír.


Elegem van, mert sok a barátom, és a fiúk mindig csak a barátaimat nézik, velük beszelgetnek, és olyanokat mondanak nekem, hogy "az xy- t várom már hogy megjöjjön, ő szép".


Annyi mindent próbáltam már, hogy elérjem az áhított glow up- ot, hogy csak rosszabb lett, mert 160 cm 54 kg- ról 164 cm 57 kg lettem.


Az arcommal nincs bajom, de uhh az oldalprofilomat a tokám elrontja.



jan. 24. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj valamit
jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Étkezz egészségesen. Rengeteg zöldség, gyümölcs, kevés tészta, igyál sok tiszta vizet. Kezdj el mellette sportolni. Ha csak egy YouTube-on lévő videóra tornázol már az is sokkal jobb, mint a semmi. Pamela Reif, Get fit by Ivana nekem segített.


A torkát is el lehet tüntetni tornával, face yoga-val. A cellulite is olyasmi amin a torna, egészséges életmód segít.


Tudom, hogy nem könnyű, de te még suliba jársz. Viszonylag sok a szabadidőd. Szerintem kis kitartással el tudod érni a céljaid.


Kérdezted még, hogy miért lehet. Sokat számít a genetika, de főleg az életmód.


Sok sikert Kérdező!

jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2es!

A poén az az egészben, hogy vívok egy ideje, és jó is vagyok benne. Valami olyasmit tudnék elképzelni, hogy vannak izmaim, és afelett meg zsírok...

Valaki tudja, ilyenkor mit érdemes csinálni?

jan. 24. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj el dolgozni, hogy ne legyen időd ilyen hülyeségeken csámcsogni!
jan. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Célszerű önbizalmat növelni...

Nem szabad, hogy kényszeressé váljon ez a szépség utáni hajsza, épp ezért mentális síkon kellene rendbe tenni az önértékelésedet.

jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!