Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik férfi karóràt válasszam...

Melyik férfi karóràt válasszam,melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Véleményeitekre lennék kíváncsi ,esetleg akinek volt vagy van ilyen karórája. Óravásárlás elött vagyok viszont amiket néztem nem lehet kapni uzletekben mert épp elfogyott vagy nem volt így csak a rendelés jön szóba ,próba nélkül.


280 ezer ft körül keresgélek,ami eddig szóbajött az a Roamer, azon belül Primeline (rózsaarany zöld számlap)

, Searock ,Premier.

Másik a Tissot Seastar 1000

Harmadik a Seiko búvárórák viszont itt nagy dilemmában vagyok mert kicsit pogácsásnak tűnnek a magasságukkal:/

és van egy negyedik versenyző viszont arra rá kellene közel 180 ezer forintot fizetnem plusszba.

Longines Hyroconquest rosegold -blue verzió. 460 ezer akcióban a kvarc változat viszont baromira tetszik csak nem tudom hogy ér e ennyit egy óra hogy 460 ezret kiadjak érte vagy keressek Seiko vagy Roamer között inkább olcsóbban. Nem láttam élőben még se ezek a rózsaarany festések az órákon igen bejön. Roamer Premiernél van hasonló (Barna -fekete lünettás ) óra ,viszont nem vagyok biztos abban hogy az a két szín izléses lenne .

Tanácsaitokst meghallgatom!

Köszönöm



jan. 25. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírtakból, nekem/nálam ez a sorrend, ÉN ezt venném.


Longines

Seiko Sumo

...


Tipp! [link]

jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Használt Hydroconquest automata, kerámiás már kifogható 400 felett picivel.


Roamert nem vennék, az egy szutyok.

jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Roamert elengedem akkor.

Seiko az az összegű óra amit meg tudok venni . (280 ezer ft ért adtam el előző karórám) Viszont szerintetek érdemes vagy tud annyival többet kinézetben a Longines hydro hogy a “félretett pénzemből” 180 ezerrel kipótoljam ?

jan. 25. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak kinézetben, minőségben, presztizsben.


Ne újat vegyél, hanem használtat, nem kell félni tőle, be kell vizsgáltatni és kész.

jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Használtakat nézegettem de automaták. Kvarc lenne nekem ideális viszont abba a rosegold-blue színárnyalatban nincs használt. Illetve A hasznàlt autómaták is akörül vannak mint ha újan venném a színben tetsző kvarcot.De akkor érzem hogy érdemes kiadni plsszban ennyi pénzt a Longinesért
jan. 25. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
A futatott órákat hanyagold. Ebben az árszegmensben elég gyenge minőségűek és gyorsan elkezdenek csúnyán kopni.
jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Seiko nem egy rossz választás. Nekem eddig három Sumóm volt. Egyáltalán nem mondanám őket rossz órának. Esetleg a Fortist tudnám még ajánlani.
jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na mit vettél végül?
márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Roamert passzolnám. Eladhatatlan kategória, ha megunod, csak nagyon áron alul tudsz majd tőle megvállni. 460-ért nem vennék kvarc órát. Longines Hydroconquest-em volt, nagyon szép óra, de valamiért elképesztő intenzitással szedi a karcokat. Nekem nem jött be. A Seiko Prospex modellek közül a Captain Willard (SPB151J1) és a Sumo (SPB321J1) modelleket ajánlom a leginkább. De vehetsz még Orist, Edox-ot, Orient Start, Citizent, Fortist, Sinn-t, Tutimát is.
márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!