Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbáltátok már az arctisztító...

Próbáltátok már az arctisztító epilátorokat?

Figyelt kérdés

Tegnap volt bajusz gyantám, ahol mondta a kozmetikus, hogy epilátorral is el tudném távolítani a szőrszálakat. Ilyen kisebb arctisztító epilátorom nincs, ezért is kezdtem el gondolkozni, hogy kellene egyet venni. Hosszabb távon biztosan megérné, mert most hirtelen drágának tűnik, de annyira gyakran arctisztításra nem járnék, mint ahogy a bajuszomat kellene gyantázni.

Ha próbáltátok már magatoknak megcsinálni, milyen típusú epilátort használtok?

Bármilyen más tippet/tanácsot is szívesen fogadok!



jan. 30. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy sima philips epilatort használok, amihez van arcra illetve érzékeny területekre való szűkítő fej. Teljesen jó.

Arctisztító epilatorról még nem hallottam.

jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most nem tudom pontosan milyen az az arctisztító epilátor, de én ilyet borotvát használok:

[link]

Ennek azt a fejét szoktam rá használni, ami a dobozon nagyban is látszik. Tökéletesen leszedi, pedig én alapból nem vagyok egy nagy borotváláspárti, de ez a fej nagyon jól teszi a dolgát, tökéletes. De amúgy kövinek gondolkodtam is azon, hogyha majd elromlik a mostani epilátorom, akkor majd biztos olyat veszek, ahova van több fej is, ahogy az első hozzászóló is írja. Én szeretem az epilátorokat, sokkal inkább az, mint a gyanta vagy borotva, szóval a legjobbnak a szememben az az ötlet tűnik, hogy egy olyan epilátort veszel, amihez van többfajta fej, így mindenhova lehet használni.

jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sima epilatorral tepen le az egesz arcomrol a szort.
jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!