Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kaptam egy francia manikür...

Kaptam egy francia manikür készletet. Van benne egy ceruza ami fehér színű, az mire való?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vízbe kell mártani, és hátulról ki lehet vele "színezni" a körmöt fehérre - ami rész le van nőve, így nem fehér lakkot kell használni. nekem ezzel is szép volt, csak az a baj, hogy a víz oldja, és kézmosáskor mindig kioldódott.
2009. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A körmöd fehér részét felül "festheted" ki vele és fehérebb lesz. (szerintem a körömceruzára gondolsz)

2009. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, vizbe kell mártani, és hátulról a fehér részre szinezni. meg kell várni amíg jól megszárad, és utána egész tartós lesz! este csináld, fürdés után, én akkor szoktam
2009. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az a körömceruza. Használatát már jól leírták. Az első válaszolóhoz hasonlóan nekem is mindig kijött kézmosásnál. :-(
2009. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!