Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne tartosabb vagy...

Hogy lehetne tartosabb vagy melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés
Mükörmöt szeretnék csinálni😁nekem nagyon hamar nő a körmöm nos a körmösöm zseléset csinált gyönyörű munkája van😍de házi örizet alatt..unatkozom...szeretném le foglalni magam és szívesen csinálnák magamnak körmöt mert idő igényes +gyakorlok és tanulok😊 most én gondoltam arra hogy vennék ilyen műkörmöt amit fel ragasztanak majd arra rakják az anyagot nagyon sok ilyen videót láttam a tiktokon csak félek hogy nem lenne tartós😁😁de mondjuk egy zseléshez kell a zselés anyag na meg hozzá 1-2 dolog mit kellene be szerezzek?Úgy mond egy olcsóbb változatott szeretnék de ha a drágább hatásossabb akkor nyílván azt választom...mondjuk egy ilyen fel ragasztos mennyivel jobb???Mért azt válasszák???Az nem jön le hamarabb?mondjuk inkább a zselés is érdekelne hogy ahoz mi kellene?Milyen szerek mielött fel teszem rá a zselét?Ilyen árakat kb tudnátok írni mi mennyi vagy oldalt ahol olcson be lehet szerezni és hogy zseléből is melyiket válasszam illetve mennyi ideig elég egy zselé hány alkalom mondjuk én csak ilyen s-m méretűt szeretnék magamnak☺️
febr. 5. 19:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy Egerben vagy környékén jelenleg Szilvásváradon vagyok aki tudd ajánlani kellékest ami közel lenne meg köszönném illetve netről is csak olyan oldal lenne jó ami után fizetős mivel kártyán nem tudok jelenleg fizetni csak kpba
febr. 5. 19:19
 2/6 anonim válasza:
Szia. Az előkészítésen van a nagyobb hangsúly. A reszelés primerek. Ha a polly gélre gondolsz (tippre ráhúzod az anyagot, rárakod a körmödre és megkötteted a lámpa alatt és a tipp lejön, de a polly rajta marad) az annyiban egyszerűbb, hogy gyorsabb és könnyebb, mivel igazából reszelés és base gél, szín és fényzselé. De a sablonos forma az hosszadalmasabb. A polly-t ajánlanám kezdésnek, mivel azt könnyebb magadnak csinálni.
febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom már próbáltam de lejön viszont már sablonosat is csináltam...itthol mindegy hogy nézz ki lesz időm igazgatni meg türelmesen csinálni☺️☺️☺️
febr. 6. 15:11
 4/6 anonim válasza:
Ha nincs rendesen előkészítve akkor lejön. Pl én úgy szoktam csinálni, hogy rakok alá egy réteg base gélt, hogy tapadjon nekem úgy 4 hétig fent van.
febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A poly?
febr. 6. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg linket tudsz küldeni ahol polit használnak hogy csinálják ott megnézném🙂🙂
febr. 6. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!