Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek szép a szeme,...

Ha valakinek szép a szeme, attól még elronthatja úgy az arca az összképet, hogy nem lesz szép lány?

Figyelt kérdés

Nagy, zöldes-barna szemeim vannak. Én is szeretem őket, más is mondja, hogy szépek, kifejezők. De csak azokat szokták dicsérni.

Egyébként nagyon kerek, húsos, “pofazacsis” arcom van, meg a fejem is elég nagy szerintem. Nem vagyok kövér, az fejem/arcom nagy. Nagyon vékony, pici az ajkam és az orrom alja is széles. Ha a szememet kitakarom egyáltalán nem tetszik az arcom. Vagy ha valakinek szépek a szemei (különösen szépek), az megmenti az összképet?


febr. 8. 06:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem menti meg
febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Az összhatás számít, nem egy-egy rész.
febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szép a szem. Viszont egy személyre szabott frizura teljesen meg tudja menteni. Egy jó fodrász fogja tudni hogy milyen haj áll a legjobban a te saját arcformádhoz. Az pont arra van hogy eltakarja amit kell (pl a pufiságot azzal hogy annál lentebb ér a hossza vagy azzal hogy nincs frufru es ezaltla hosszabbnak hat a teljes arc). Szoval szerintem egy jó szalonban foglalj egy konzultációs jidőpontot, beszéljétek meg, utána emésztgesd magadban, nézz utána és egy jobb frizurával simán lehet gyönyörű szimmetrikus arcod. Egy jó színárnyalat meg ki tudja emelni a szemed


(Ui nekem megdicsertek a sminkem az elso jo szalonban tortent hajvagaskm utan hogy milyen szep az arcom. Egy deka smink se volt rajtam, csak az uj haj ott emelte ki ahol kellett)

febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg pont frufrum van (kicsit hosszabb már, el lehet oldalra fésülni), meg vállig érő hajam. Sajnos nagyon lassan nő, hogy lehessen belőle valamit kezdeni.
febr. 8. 10:02
 5/17 Metionin ***** válasza:
100%

Arcfüggő, az én fejemen nagyon sokat dob a szemem de azt kitakarva is okés, csak nem túl nőies. Ilyen androgün arcom van, egy vastagabb szemöldökkel simán elmehetnék tini fiúnak.

Volt anno egy osztálytársam szegény elég csúnyácska volt, hatalmas görbe orra volt, az arca többi része sem volt szép, ellenben gyönyörű sötétkék szeme volt, hosszú sötét szempillákkal. Na neki a szem sem segített az arcán, annyira lekötötte az ember figyelmét az orra, hogy a szeme sokaknak fel se tűnt. Szóval nem mindegy, hogy milyen részleteket kellene "überelnie" a szép szemnek ahhoz, hogy inkább az legyen középpontban az arc más részei helyett.

febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Rajtam kifejezetten csúnya nincs, csak tényleg olyan arcom van, mintha egy pufóka, 100kg-os lányhoz tartozna. Nem is kerek a fejformám, hanem a két pofim hatalmas, húsos, kövér. Nem babaarc, hanem mintha fel lennék püffedve. (Pici korom óta, nem eü gond miatt)

Az orrom meg a szám sem szép, de nem is kifejezetten csúnya. Inkább átlagos.

febr. 8. 10:28
 7/17 Metionin ***** válasza:
Szerintem azok simán tud segíteni egy kis smink, szemet-szájat kiemelni, az arcodra meg megfelelő helyre egy kis pirosító, az tudja vékonyítani is az arcot. De ilyen arcformálós sminkekhez nem értek, viszont hátha mások itt igen. Meg ahogy előttem írták, a jó frizura csodákra képes.
febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A szép szemekért is bele lehet szeretni valakibe.:)
febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#4 példákat írtam, rengeteg praktika van.de még jobb tipp hogy szeresd meg az arcod úgy ahogy van. Bármennyire lehet szimmetrikus egy arc ha nem mosolyog es gornyedve jsr, kutya ra se nez. De egy pufi arcu, jo tartasu, elemt fovel jaro, mosolygos szep szemu lanyra annal inkabb. Az a lenyeg hogy legyel magabiztos a borodben. A tobbi onnantol zsigerbol jon
febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép a kerek, pufi arc (nem kövér, túlsúlyos). Én nőként jobban örülnék ilyen arcnak, a hosszúkás arcom helyett. Én úgy vettem észre, hogy a férfiaknak is tetszik, mert aranyos, kislányos benyomást kelt.
febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!