Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vastag ajkakon közönséges egy...

Vastag ajkakon közönséges egy erősebb színű rúzs?

Figyelt kérdés

Az alsó ajkam elég telt. Szeretem a rúzsokat, de àltalában csak szájfényt vagy bőrszínű, az ajkamnál épp hogy világosabb árnyalatot használok, mivel ha erősebbel kenem ki magam, úgy érzem az arcom túl nagy felülete van kifestve, mivel nincs vékony ajkam, ezért úgy is nézek ki, mint egy bohóc.

Az élénk vörös rúzsról letettem (nem is való hétköznapra), de az ilyen picit barnás-rózsaszínes vagy épp burgundi árnyalatok tetszenek.

Valahogy mégis sokszor érzem túlzásnak, ha felkenem. A legjobb barátnőmön azonban olyan kis szép, neki pici ajka van. (Hasonló tónusokkal rendelkezünk, nem ez a hiba.)


febr. 11. 14:12
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, ha sötétebbet kensz, az kicsinyíti is az ajkat optikailag. Hordjad bátran, amúgy sem egy rúzstól lesz valaki közönséges, ha az.
febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy! Inkább az számít, hogy milyen a textúrája, hogyan használod és hogy az árnyalat mennyire illik hozzád. Mindenki számára létezik megfelelő rúzs, ajak formájától és méretétől függetlenül😊
febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak az a gáz, hogy egy olcsóbb rúzs is 2-3 ezer forint, mire megtalálnám az igazit, lehet 20-30 ezret kidobnék.

Tudom, tudom, teszter. De azt nem szívesen kenem a számra. Kézre kenve pedig lutri, mert nem úgy áll majd, mint az ajkakon.

febr. 13. 14:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!