Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ötletek? Lányok, tippek?...

Ötletek? Lányok, tippek? Légyszi. Fontos.

Figyelt kérdés

tudom nem jó a kategória, de itt sokan válaszolnak.

idén lesz a szalagavatóm. És fekete nadrágkosztümünk lesz nekünk lányoknak világos rózsaszín fűzővel. Meg tácolunk keringőt is meg cigánytáncot is.

És szeretnék itthon sminkelni, de eddig egyik sem tetszik:(

szeretném ha feltünő lenne, szép de mégsem ciki, és megszokott.

Elég jól tudok sminkelni, ezért nem szeretnék sminkeshez menni.

A szemem barna, a hajam is.

Az arcbőröm szép, de mindenképpen szeretnék alapozni mert kifogok pirulni majd.

De mit vegyek? vagy milyenre csináljam meg? strasszos is lehet.


2010. okt. 24. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2010. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez is tetszik, és elég ünnepi.

2010. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudsz feltölteni egy közeli képet a szemedről? Úgy könnyebb lenne a segítség. Elég csak az egyikről, a lényeg a vágása, szín, forma stb.
2010. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

lehet ám kicsit feltünöbb is és elegánsabb:)

ami megy a rózsaszín fűzőhöz meg szépen mutat a fehér keringős ruhával:)

ez olyan gyönyörű, persze pöttyök nélkül:

[link]


csak ehhez már profi sminkes kell:(

2010. okt. 24. 17:28
 5/15 A kérdező kommentje:
dede feltöltök 1et:)
2010. okt. 24. 17:29
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem a Lola-féktelen éj című klipjében nagyon tetszik az a virítórózsaszín szem. Nem tudom mennyire illik szalagavatóra..

Az elég feltűnő, szép és nem megszokott.

2010. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tehát egy olyan smink kell, ami mindhárom öltözékhez megy.

Szerintem vagy csinálj teljesen színtelent - feketével kihúzott szem, szemöldök környékén strasszokkal -, vagy egy világos rózsaszínt, olyat, mint a fűződ. Legalábbis ezt a két verziót tudom elképzelni, talán az utóbbi jobb egy kicsit.

A szád mindenképp hagyd viszonylag natúr színűre, viszont a cigánytáncra rúzsozd ki valami erős színnel. Ez az, amit ott a nagy rohanásban is tudsz váltani, a szemfestéket mindenképp érdemes fixre megcsinálni.

2010. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

itt a szemem:

[link]


és köszi annak aki eddig irt(L):)

jöhetnek még

2010. okt. 24. 17:37
 9/15 anonim ***** válasza:
2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én kértem a képet a szemedről. Szerintem a szemöldököd is nagyon szép, egy-két eszközt gondolom be kéne szerezned (mint például a vágott végű ecset, esetleg alapanyag), de itt egy videó arról, hogyan lehet tökéletes szemöldököt csinálni: http://www.youtube.com/watch?v=03Vtd03MSek&feature=channel ami szerintem ugyanúgy hozzátartozik a szép sminkhez, mint egy jó szemhélyfestés. Ezután én valami ilyesmi szemfestést tudnék elképzelni: [link] fentről a második nő, de az első smink is szép, csak máshogy formázva és műszempilla nélkül. A második jól játszik a színekkel, figyeld meg, hogyan árnyékolt a barna/szürke/sárga/kékesszürke színekkel! Fent a sötét kékesszürke, szemek szélén sárgával, alsó szempillák fölötti bőr fele barnával kihúzva, alatta sima szürke, és spirál. Szerintem ez egy ívelt szemöldökkel nagyon szép lenne:)
2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!