Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen a fenekembformája?

Miért ilyen a fenekembformája?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy így kiáll, úgymond. Másnak nem nagyon láttam, hogy ilyen lenne az alakja, viszont szerintem oldalról tűrhető. Fiúk és lányok véleménye is érdekelne :)
febr. 15. 07:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez genetikus.


Sporttal esetleg csiszolni lehet rajta, de az alap testarányokat, formákat nem lehet kiírtani, mert az ok a csontozat.

febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt hívják ún. lovaglóhájnak, a fenék két oldalán lévő nagyobb zsírraktár. Nőknél megfigyelhető, szerintem genetikai hajlam, de persze alakítható edzéssel, megfelelő táplálkozással.
febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
#10 hát nőként neked nagyon debil gondolkodás módod van
febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13.

Tapasztalat. Pici feszes fenekem van. Mégis látom hogy azok a férfiak is akik állítják hogy ez az ideáljuk hajlandóak jobb híján leálni nagy tepsi seggű nőkel is.

febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!