Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem egy archámlasztó...

Vettem egy archámlasztó szérumot, nem értem az instrukciókat?

Figyelt kérdés

“Ideális esetben 7, 14, 21 naponta használja, évente egyszer, vagy kétszer.“


Esküszöm nem tartom magamat értetlennek, de ezt nem tudom értelmezni. Csak évente 1-2x szabadna használni? Akkor is 7-14-21 naponta? Az azt jelenti 3 hétig heti 1x? Vagy mi ez a leírás?


febr. 22. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami idegen nyelven nincs feltüntetve? Hátha az érthetőbb
febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk angol német vagy román
febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaz nem írtad milyen termék de megtaláltam a leírás alapján, ez 30%-os azelainnal semmiképp nem egy napi használatra való szérum. Gyártó szerint 3-4 percig kell fent hagyni majd leöblíteni. Szerintem ezt elég havonta pár alkalommal, de majd ha kipróbálod úgyis érezni fogod hogy reagál rá a bőröd. [link]
febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eleve csak heti 1-2x terveztem, de igen, majd meglátom. (: viszont köszönöm.
febr. 22. 15:27
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 amit linkeltél, ott meg azt írja csak professzionálisan szabad használni.

Én notino-ról rendeltem, ott nem írt ilyet. :c Most merjem használni egyáltalán?

Régi pattanások utáni foltos+enyhén rosaceás az arcom.

febr. 22. 15:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha még nem használtál azelainsavat, semmiképp ne ezzel kezd mert csúnya irritáció lehet belőle. Ha használtál már, csinálj érzékenységi tesztet a könyökhajlatodon, bírja e a bőröd.
febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltam arcon, 4 percet volt rajta, semmi irritáció szerencsére. Nem is vettem észre nagy hámlasztást. Vagy az nem azonnal látható?
febr. 22. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb kéne utánaolvasni, aztán megvenni.


Esküszöm, tele a net infoval, és mindenki csukott szemmel vásárol.

febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vásároltam csukott szemmel, azt vásároltam, amit az adott oldalon írtak a termékről.

(A net tele van sok hamis infoval is)

febr. 22. 17:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy csukott szemmel vásároltál, tekintve hogy utána se nézel olyan alap dolgoknak mint pl mennyi idő után érződik az adott termék hatása. Az azelainsavnak hetek kellenek mire kifejti a hatóerejét.
febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!