Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok a pasitok kedvéért...

Lányok a pasitok kedvéért vagy magatok miatt borotváljátok ott lent magatokat? Szex előtt szeditek le? Van olyan aki szőrösen hagyja meg?

Figyelt kérdés
febr. 22. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Magam miatt. Mindig le van szedve.
febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Magam miatt. Nekem menzesz alatt könnyebb tisztán tartani magam szőr nélkül. Nem szex előtt, ahogy kijön a lépés.
febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Magam miatt, mindig le van szedve. Barátnőim, akik meghagyják, szintén maguk miatt teszik, és nem szednék le, ha a pasi kérné. Én se hagynám meg, ha tőlem kérné valaki, mert engem az zavar, ha megnő.

Nem körülöttetek forog a világ.

febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De azt hiszik. Azért írnak privátot, hogy kifejezzék a tetszésüket.

Khm.

febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Magam miatt borotválom,vagy épp nem borotválom.Mostanában pl.nincs leszedve.Én is amondó vagyok,hogy nem minden a pasik körül forog.
febr. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
64%
Magam miatt. Már rég szőrtelenítettem, amikor párkapcsolat még a kanyarban sem volt.
febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerencse hogy sosem lesz pasik mert utálom leszedni
febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13%

"Nem körülöttetek forog a világ."


Pont hogy ti hiszitek azt hogy körülöttetek forog a világ, csak mert puncitok van! De elárulom, hogy a legtöbb punci undorító! Csak hogy ti még ennyit sem tudtok felfogni a csökevényes agyatokkal! Egy valamirevaló pasi 5 másik csajt talál helyettetek seperc alatt! Senkinek sem kellenek az ostoba nők!

febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!