Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idősen nőtt szakállatok?

Mennyi idősen nőtt szakállatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 vagyok, nincs kb semennyi szakállam, kb most tartok ott, mint sok osztálytársam kb 16 évesen. Van egy kis bajuszom, nő az államon, oldalt úgy ahogy körbeér, de nem erős, mintha barna babahajak lennének. Ha kb 10 napig nem borotválkozom, akkor is 1 méternél messzebbről nem látszódik már semmi.

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel átlagosnak számítok, vagy azért átlag alatti vagyok?

Nektek mennyi idősen volt hasonló arcszőrzetetek, illetve most mennyi idősek vagyotok, és milyen a szakállatok?


Kiskorom óta nagyon tetszettek a szakállak, és rettentő erős és dús a hajam, ezért vagyok olyan csalódott, hogy a szakállam szörnyű..



febr. 25. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már 15 évesen elkezdtem borotválkozni, és nemsokkal később mindenhol nőt már rendesen.(17 fele kb) Mi az átlagos? Nem mindenkinek nő szépen a szakálla. Szerintem te nem ott tartasz ahol egy 16 éves, hanem neked egyszerűen ilyen a genetikád, sokan vannak így . Próbáld ki hogy meghagyod, lehet jól áll
febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!