Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Főként lányokat kérdezek....

Főként lányokat kérdezek. Olyan kér-désem lenne, hogy fiúként hol tudnék női ruhákat felpróbálni?

Figyelt kérdés

Egyszerű sima válasz is elég.

A bántó szándékot kérném mellőzni, vagy privátban.


febr. 27. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, hogy mások lássák, akkor egy nagyobb üzletben. Pl. HM.

Kisebb üzletekben, pl. Calzedonia, nem önkiszolgálás van, az eladók mindig odamennek, kérdeznek, segítenek. Egy nagy üzletben a kutya se veszi észre, hogy miket vittél be.

febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Anyukád gardrobjában... de ez nagyon beteg.
febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb üzlet, és abból is olyan, ahol nincs az, hogy a próbafülkénél az eladók számmal ellátott táblát adnak, mennyit vittél be. Viszont én nem javaslom, hogy csak szexuális izgalom céljából próbálgass, ha eszedben sincs vásárolni, az szerintem gáz, nem erre vannak a boltok, ahogy arra sem, hogy vki mondjuk tök drága ruhákat próbáljon fel, amikre nincs pénze, csak megnézze, hogy áll neki. Nem írtad ugyan, hogy akarsz-e vásárolni is, szóval, mellőzd ezt a részt, ha feleslegesen írtam volna le, és az a cél.
febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj neten egy olcsóbbat.
febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szexuális izgalom van a dologban hanem teljesen más, viszont ami tetszene és látok fantáziát elhoznám.
febr. 27. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg érdemes az olcsó online boltokat is fontolóra venned! Nő vagyok, a Sheinről sok erotikus fehérneműt, dolgokat vettem már fillérekért, bőven belefér, hogy ritkán vmi mégse áll olyan jól, nem megfelelő a méret stb.
febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Létznek online transz ruhacsere programok, ahol elcserélheted azt, amit leváltanál.



Vinteden is nézz körül.

febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted nőként otthon vagyunk ebben a témában? Inkább drag közösségben tudnának hasznos infot adni.
febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

8, a drag és transznak lenni teljesen más.


A drag egy show, színpadias, eltúlzott, nem hétköznapi dolog.

Húsz centis magassarkú, flitteres nagyestélyi, három emeletes tortához hasonló paróka, meg alatta egy csomó szivacs, meg vastag smink, mert ezek cisz férfiak.

Egyébként ezeket maguknak varrják, ez is olyan mint a cosplay, hogy a kosztüm egy mestermû, ami a show része.



Transz emberek meg átlagosan léteznek, kb mint te vagy én (vagy a párom, aki történetesen transz nõ).

Valszeg a kéredzõ nem akar semmi extrát, csak mondjuk egy kötényruhát, leggingset, egy szoknyát.

Ezt meg bármelyik H&Mben vagy Tallyban megkapod, ehhez nem kell külön varrni.

febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, mi a drag, ember, de ha a kérdező nőnek néz ki, nem lenne gondja, hogy hova menjen.
febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!