Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Victora's Secret...

Melyik Victora's Secret testpermetet vegyem meg mindennapos használatra az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. Velvet Petals


2. Rush


3. Midnight Bloom


4. Tropic Splash


Mindegyik nagyon tetszik leírás alapján, de kíváncsi vagyok, aki valójában érezte már ezeket az illatokat, az mit gondol.


Előre is köszi!



febr. 27. 11:51
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a hármast
febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül se marketinges leírás alapján válassz. Menj el a Müllerbe, és teszteld le őket személyesen, hogy melyik illik hozzád a legjobban.
febr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra nincs lehetőségem. Egyébként 27 ezer videót megnéztem mindegyikről, szóval nem a vs leírása alapján döntök.
febr. 29. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Volt, hogy én is megnéztem 27 ezer videót niche parfümökről. Ezek alapján azt gondoltam, hogy telitalálat, de amikor élesben próbáltam, nem tetszett, így nem vettem meg.

De ki vagyok én, hogy megmondjam, mit tegyél. Egy testpermetnél nem is buknál akkorát, ha nem válik be, mint amennyit én bukhattam volna.

Nem ismerjük az ízlésed, arról se mondtál semmit, hogy milyen illatokat szeretsz, így nehéz tanácsot adni, hogy melyiket vedd meg.

A Midnight Bloom-ot próbáltam. Púderes, Ariana Grande Cloud hasonmás. Szerintem ez finom és vakvásárlás barát.

A Bare Vanilla és a Coconut Passion zseniális még, de azok nincsenek a listában.

A gyümölcsös Victoria’s Secret paletta az én bőrömön elég gyerekparfüm vonal volt sajnos. Mintha felolvasztott nyalókában fürödtem volna.

febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!