Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az idei strandszezonban lesz...

Az idei strandszezonban lesz aki fűrdő, úszó tangát, brazil tangát, vagy string tangát fog viselni strandokon és/vagy fűrdőkben?

Figyelt kérdés
[link]

#férfi tanga #férfi fürdőtanga #Férfi úszó tanga #Férfi brazil tanga #Férfi string tanga
márc. 2. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem.
márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint ahogy az eddigi szezonokban is volt mindig.
márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Jó asszony, ne itt reklámozd a Meska oldaladat.
márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez nem az én oldalam, és nem reklám a cél.

45F

márc. 3. 06:01
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy negatív reklám. Kegyetlenül drága. Most gondolj bele, hogy egy falatnyi anyagot minimális varrással hogy van képük ennyiért eladni. Amúgy, én fogok, mint minden évben. Persze nem zsúfolt, anyukás helyen. És nem vagyok meleg sem
márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csupasz makk ***** válasza:
100%
Én a naturista strandot részesítem elõnyben, de ha az nincs a közelben, akkor kivétel nélkül brazil tangát hordok, általában olyan stílusút, mint a lila színû Greg a link alatt. Stringet viszont soha nem vennék fel, mert bevág a fenékbe és emiatt kényelmetlen. A brazil tangához is bátorság és magabiztosság kell a strandon, ahol szinte mindenki térdig érõ gatyában van.
márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Stringet fogok.26N
márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A stringek jol neznek ki de 6ezer erte?? 2 korul meg el is gondolkodnak rajta
márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!