Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tezenis-től rendelt már valaki?

Tezenis-től rendelt már valaki?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem le az appot, le is adtam egy rendelést, kérdezte, hogy hogyan szeretnék fizetni, a PayPal-t választottam, le is vonta az összeget, viszont semmi többet nem tudok, nem kért címet és egyéb adatot… rámegyek a rendeléseimre és ott nem jelzi.

Most akkor…?


márc. 3. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bp-en van sok boltja . Letezo uzletlanc. Biztos megkapod a termeket. Tobb milla kifejleszteni egy appot,nem hiszem,h hamis.
márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én már többször is rendeltem tőlük és mindig minden rendben ment. Ha jól emlékszem, az appban is látszott a rendelésem és emailt is küldtek róla.


Ha pár nap múlva sincs semmi visszajelzés, akkor azért írhatsz nekik egy emailt vagy felhívhatod őket, hogy megérkezett-e hozzájuk a rendelés, mert nálad a pénzt levonta.

márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol lehet azt kiválasztani, hogy házhoz kérem, üzletbe, csomagontra…?
márc. 3. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem regisztealtad az adataidat? Ott beirtad a neved cimed telszamod.

Valszeg majd futarral kikuldik ,ha mem kerdeztek ra csomipontra.


Nekem itt van 50-100 meterre tobb boltja is. Sose rendeltem toluk.

Intimissimi nem jatszik? Az is az o ceguk asszem.

márc. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!