Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen csípőnek számít?

Ez milyen csípőnek számít?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok, ehhez 100 cm-es csípő/fenék körmérettel.

ez túl nagy, vagy kicsi?

(többi méret: comb: 60, derék: 70, mell: 90, kg: 54)



19/L



márc. 9. 20:18
A kérdező szavazást indított:
túl nagy
(picit) nagy
közepes
kicsi
túl kicsi
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Borzalmasan nagy nekem!
márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a számok nem sokat mondanak. Esetleg tudnál a netről linkelni olyan képet, ami hasonló, mint a tied?
márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Elég kerek számok.
márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább a combod nagy? Ha a homokóra 90/60/90, akkor a 100 centis csípő annyira nem gáz, de nekem akkor volt 60 centis a combom, amikor 157 centihez 84 kiló voltam. Erre tisztán emlékszem, mert néztem, hogy a derekamnak kéne 60 centinek lennie, nem a combomnak.
márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Maga a csípő körméret nagy. De a derék-csípő arány tökéletes. Nem vagy karcsú, de ha van egy C-s kosárméreted és is oké, akkor szerintem nagyon dögös csaj is lehetsz.
márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 159 centihez vagyok 47 kg. Az én csípőméretem 88 centi. Szerintem egy picit nagy a tiéd. Ha fogysz 5-6 kg-t, akkor csökkenni fog a méreted is.
márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
#4 a testalkat nagyon különböző lehet, hallottam olyanról, akinek a dereka és a combja is egyaránt 60 cm kerületű volt. Az a körte alkat. Te talán inkább hasra híztál. Megkérdezhetem, most hány kiló vagy és hány centi hozzá a combod?
márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hány kiló vagy?
márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagynak. Sportolni kéne, de ezeket egy 19 éves nő magától is tudja. Nem értem minek kell itt is hazudni. Csak a szex kategóriából vannak kitiltva a 18 év alattiak
márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hasonlóak a méreteim, mindenki nagyon csinosnak, formásnak tart, senki sem mérőszalaggal rohangál utánam. Szeretem szűk egyberuhákkal kiemelni az alakomat, rengeteg bókot kapok.
márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!