Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is szokott olyat csinalni...

Más is szokott olyat csinalni hogy el tervezi hogy zokniban alszik és aztán mégis meggoldja magát és a zokni a földön köt ki?

Figyelt kérdés
Velem elég gyakran

márc. 12. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, én mindig zokniban alszom. Egyébként Kérdező: ebben mi a jó?
márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

:D. Én van, hogy miközben alszom letolom magamról. Meg olyan is előfordul, hogy már előre leveszem magamról. Hiába próbálkoztam a zokniban alvással, ha csak nem ér a térdemig leveszem magamról alvás közben.

Pedig régen nagyon szerettem volna, mert akkor hallottam olyat, hogy csak az okos emberek alszanak zokniban XD (Egy jobb és bal agyféltekés tanfolyamon). Plusz jéghideg szinte mindig a lábam. De valamiért nem viseli el a zoknit éjszaka :'D

márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is időről időre próbálkozok vele, de nem sikerül.
márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor se aludnék zokniban ha törvényileg kötelező lenne, szóval nem is szoktam eltervezni.
márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!