Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azellen, hogy...

Mit lehet tenni azellen, hogy nöként férfiasan nézek ki?

Figyelt kérdés

széles vállam, hátam van, keskeny csípőm, ami nem kerek, mintha nem is lenne csípőm olyan, se vékony, se telt nem vagyok, a kettő között. kicsi a mellem, és a fenekem, viszont a combom az vastag. arcom nem szép.

szeretnék csinosan öltözködni, de valahogy semmi sem áll rajtam jól, fogyástól jobb nem leszek, kipróbáltam, és kézilabdázok, így nem vagyok lusta sem. ezzel a kinézettel lehet valamit kezdeni? 19/L


márc. 12. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem tudom mennyire szeretnél rá pénzt költeni egy stílus tanácsadó tudna segíteni profin.

De esetleg én is megpróbálhatok így írásban privátban segíteni, ha gondolod

Érdekel a dolog és szeretnék stylist lenni.

Plusz nekem is szélesebb a vállam szóval így kicsit személyes tanácsot is tudok adni. (Bár mindenkinek más a teste más arányokka)

Esetleg ha van rólad kép privibe vagy egy instával megdobsz.

márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Ezzel?

Semmit.

márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Alap testi adottságaid ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Sportolsz, így az alkatod valamennyire sportos, izmos lehet. Mondjuk az volna a fontos, hogy magaddal elégedett legyél ha a tükörbe nézel, de pl. nekem bejönnek az ilyen alkatú Nők.
márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja egy stílus tanácsadás biztos segítene neked. Ha nincs rá pénzed keress rá az interneten hogy milyen testalkat típusok vannak, az alapján könyebben el tudod majd dönteni mi áll jól neked.
márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is fogadd el magad, de ennyitől amúgy se leszel férfias, ahhoz azért elég izmosnak is kell hozzá lenned
márc. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!