Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az arany és ezüst szín passzol...

Az arany és ezüst szín passzol vagy inkább elüt egymástól? Egy szobába szeretném az ágyra és a díszekre ezeket a színeket, a fal világos orgona lila lenne.

Figyelt kérdés
Vélemény? Jah és lehet hogy csak az egyik lesz. Nekem az ezüst tetszik jobban, de az arany barátságosabb, melegebb szín és már van is tükröm ami aranykeretű(csak a színe... jó is lenne xD). Meg az ezüst szem jobban passzol a lilához.
2009. jan. 4. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 2 egyutt fortelmes. az ranay tenyleg baratsagosabb, en azt valasztanam. persze nem kell tulzasba vinni mert giccses lesz. de ha mar van 1 szep tukor....en ennel maradnek. de az ezust a lilaval tenyleg szep! csak az olyan hideg 1 lakasba xtem....de izlesek es pofonok :) minden esetre ne kombinald.
2009. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem együtt nem valami jó. az aranyat inkább sárga árnyalatokkal párosítsd ( citrom, narancssárga, okker ). az ezüstöt meg füstösebb olyan szürkés színekkel :D

de szerintem is az arany jobb :D

2009. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jah és igaz hogy az ezüst jobban megy a lilával, de nem lehetne más színű a szoba????? de egyetértek az első válaszolóval :)
2009. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát esetleg oylan bész, tejeskávé szín tetszene még falra, de amelett az arany beszürkítené a falat(optikailag) ahhoz már csokoládé és kávé meg törtfehér színek kellenének és akkor már el is rugaszkodtam teljesen az alapötlettől!:D
2009. jan. 4. 20:40
 5/9 A kérdező kommentje:
jah am a bútoraim fenyű bútrokok, ezen nem tok mit variálni sajna (le akartam festeni d e félek, hogy elnyúnyítnám őket)
2009. jan. 4. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
hát az aranyhoz sztem illene a tejeskávé vagy a bézs szín :D
2009. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az aranyat sötét bordóval próbáld meg vagy sötét barnával. Az ezüst színt pedig kékkel vagy sötét zölddel, esetleg sötét szürkével+fekete. Ez utóbbi komor hatás, de elegáns és nagyon szép.
2009. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előbbi válaszomhoz: ez jól megy a lila falhoz is :)
2009. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az arany és az ezüst gyönyörűen összecseng ha jó árnyalatot választasz ki.. kérdezz szakembert, hogy milyen árnyalatban néznek ki együtt jól...
2011. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!