Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire való a push up melltartó?

Mire való a push up melltartó?

Figyelt kérdés
márc. 15. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno azért hordtam, mert volt benne egy kb 5 centi vastag szivacsbetét, és úgy tűnt, mintha lenne némi mellem.
márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
5%
Feltűnésre ;)
márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A push up melltartó nem az, amitől közelebb lesz egymáshoz a mell és feljebb tolja?
márc. 15. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Hogy akinek nincs annak "legyen".
márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De a lányok nem szeretik a bámuló férfiakat. akkor nem értem miért kell a push up hogy még jobban bámuljanak
márc. 16. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
De szeretik bizonyos keretek között. Ha nem szeretnék, akkor lesz@rnák, hogy éppen mi van rajtuk.
márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:

Optikailag nagyobbítja a mellet, mert tele van szivaccsal.


#3. Ezt a legtöbb sima merevítős melltartó megcsinálja, a push up-ban még van plusz szivacs.

márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általános tévedés, hogy kis mellre lenne. A pushup minimum közepes, de inkább kicsit nagyobb, megereszkedettebb mellre van, hogy felnyomja a mellett és összébb húzza, ezzel egy szép dekoltázst varázsolva.


Kismellként tragikus, amikor felveszek egy pushupot, ugyanis csak egy bazi szivacs, egy tátongó lyuk, és a nulla mellem látszik. Vállalhatatlan, nem is tudom hordani, mert belátnának.

márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!