Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy átlagos...

Hogy néz ki egy átlagos kinézetű no?

Figyelt kérdés
Linkeljetek példákat
márc. 16. 12:10
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
6%
márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1 - Kövér. Ez lenne az átlagos?
márc. 16. 12:17
 3/26 anonim ***** válasza:
42%

2

Igen, ez az átlagos

márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 shortcel165 válasza:
2%
Biztos magas pasit akar ez is...
márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

3 - Dehogy.


[link]


Ez az átlagos.

márc. 16. 12:38
 6/26 anonim ***** válasza:
14%
5: Nem, ez is átlag alatti, ronda. Csak ennek a feje az. Én is nő vagyok, az enyém is az, mellé egy sovány, elöl deszka, hátul léc testtel. Az átlagosnak nem ronda a feje, és sem nem kövér, sem nem sovány és lapos.
márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell rendszeresen kiírni ezt a kérdést? Már hatmilliószor ki lett tárgyalva. Az az átlagos, aki se nem ronda, se nem hű de szép, de mindenkinél máshol kezdődik a határ a ronda-átlagos-szép között. Hiába linkelünk képet, lehet akit én rondának látok, te átlagosnak, vagy fordítva. Vagy lehet aki nekem már szép, az neked még nem.
márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Átlagos az, akik mellett nap mint nap elsétálsz, és nem nézed megz hogy de ronda, vagy de szép.
márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
78%
A kérdező nem akarja elfogadni hogy az átlag nő nem vékonyabb típus, mint ami neki tetszene. Magyarországon nagyon sok az elhízott nő és még több férfi! Aki vékony az nem számít átlagosnak.
márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!