Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem gyártanak olyan...

Miért nem gyártanak olyan stiftes, de zselés állagú dezodorokat nőknek, mint az Old Spice?

Figyelt kérdés

Fekete ruha viselőként az Old Spice az egyetlen biztos megoldás. Abból is csak azok a verziók, amikben a kitekerhető anyag kék színű, de a bőrön színtelenné válik. Ez az egyetlen, ami nem hagy nyomot, nem olvad le.

Kipróbáltam már az összes “láthatatlan” női terméket, de mindegyik több sebből vérzik. A stiftesek fehér nyomot hagynak, kimosni örökkévalóság. Csak dörzsöléssel lehet eltávolítani, ami károsítja az anyagot.

A spray-ktől megkeményedik a felsők hónaljrésze, és nem is tartósak. A golyós termékek nem váltak be, főleg nyáron.


Én nem csinálok belőle ügyet, ha az Old Spice standhoz kell sétálni. Eleve a merészebb, fűszeres illatokat szeretem, így nekem teljesen mindegy, mi van a csomagolásra írva. Az a lényeg, hogy ne tegye tönkre a kedvenc ruháimat, amiket tartós viselésre vásároltam meg.

Miért csinálják ezt? Ez is egy marketingfogás lenne? Szándékosan gyártanak rongáló termékeket, hogy egyre több és több ruhára költsd a pénzed? A pasik meg nem követik annyira a divatot, jobban szeretik az időtálló dolgokat, nekik van olyan megoldás, ami ártalmatlan.



márc. 19. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Miért nem gyártanak olyan stiftes, de zselés állagú dezodorokat nőknek, mint az Old Spice?"


Gyártanak. Keress rá..

márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de krémdeotól se lesz foltos a ruha.
márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Lafy speed stick...
márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*lady
márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
57%
A lady speed stick pont olyan de nekem az fog. Szintén fekete ruha viselőként a rexona golyós vált be legjobban.
márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, de a női deókat átizzadom. Férfi sporttársaim tanácsára próbáltam ki a Gilette izzadásgátló gélt (a sport triumph-nak barackos illata van, teljesen unisex!)

Na, ez szárazon tart és a ruhákon sincs semmi nyoma.

De borotvánál is azt érzem, a női termékek le vannak butítva. .

márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!