Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az arcformálás tornával...

Az arcformálás tornával mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés

A gua sha, az arc roller, az arcmasszázs vagy az arctorna hatásos valamennyire?

Egyes arcformák esetében vannak specifikus gyakorlatok?

Esetemben ez a téglalap típusba tartozó arcforma lenne.

Éppen ezért szerintetek lehetséges, hogy az arcformáló labda férfiasabbá teszi az állkapcsot? Mert a cél nyilván ennek az ellenkezője lenne.

Illetve ennek a labdának a fújkálós változatának van bármi értelme?

Esetleg tudnátok bármilyen tanácsot adni a témában?



márc. 19. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra a labdara gondolsz amit ragsz? Vagyis harapdalsz? Mert azt inkabb allkapocs formalasra hasznaljak es attol semikepp se lesz ferfias az allkapcsod, azt sehogy se tudnad elerni ha nem szuletsz eleve fiunak. Ezek az arcmasszirozos dolgok meg szerinem a bőrt serkentik, kevesebb lesz a pattanas talan de en nem hasznalok ilyeneket.
márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, arra amit összeszorítasz a fogaid között, majd elengedsz. Nem tudom mi a pontos neve sajnos.
márc. 19. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
én nemtudom tényleg használ-e valamit, próbáld ki nyugodtan, bár nekem az egyik oldalt az álkapcsommal gond van, így már a rágás sem esik jól, nem próbálnám ki azt a micsodát :D
márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy sok az ilyen bullshit duma, hogy jó PRt kapjon valami sztár.


A sztárok eseténben az az illúzió, hogy olyanok mint mi, az utca embere, illetve hogy megdolgoztak azért amijük van, kell az imidzshez.


Természetesen lefogyni, tornázni, diétázni bárki számára elérhetõnek tûnik. Te azért nem vagy olyan szép/izmos/vékony/stb mert te nem vagy olyan szerencsés mint az a modell vagy színész.

Persze, diétáznak, van privát szakács, edzenek, de nem csak ez van a háttérben.


Viszont bevenni az ozempicet, kés alá feküdni, botoxra menni, szedni a szteroidot, meg Photoshoppal megküldeni minden képet viszont "csalásnak" hat.


Ezért mindig megy a marketig, Kylie Jenner feltölti a száját, de elhinti a köztudatban azt a feles poharas challenget, piacra dob egy szájfényt, és a sok kisliba elhiszi, hogy ha eleget szopkodja azt a poharat, neki is olyan lesz.



Az arcodat gyakran használod, ehész nap, ahogy beszélsz, eszel, stb. Mégsincs rajta különbség, egy nonverbális autista aki alig minimkázik se vékonyabb az arcánál.


Az a vonal az orcád alatt meg genetikus. Onnan tudom, hogy nekem van, még akkor is volt amikor 95 kiló voltam a gyógyszerem miatt. Van egy állkapocs, meg egy arccsont ami ha markáns, lesz köztük egy mélyedés.


Jennifer Lawrence meg lehet 50 kiló vasággyal, akkor is natúrban kerek az arca.



Ha tényleges változást akarsz, az valami mûtét lesz. Nem véletlen, hogy plasztikai sebészekhez megy mindenki aki megteheti.

márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 megragott ragot elteszel,masnapra kemenyebb lesz es azt ragod. Szerintem jobb,mint a labda. Egesz nap minden nap ragozz.Guasha semmit nem er,a roller leoli a zsirparnakat. Latvanyos.

Tokara a labda kell,roller. Lehet meg hialuron arctoltesre is menni,hogy hangsulyos legyen az arccsont,allkapocs.

márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!