Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb dezodor?

Melyik a legjobb dezodor?

Figyelt kérdés
Izzadás ellen, ami női termék.
márc. 29. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi vált be, én nagyon szeretem a lady speed stick zselét, dove uborkás dezodort és stift változatát, meg van egy nivea dezodor ami szintén bevált, de típus most nem jut eszembe.
márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be: [link] illetve van ez [link]


Szóval igazából Garnier. A 2. linken levőből a Garniernek van több fajtája is, igazából én nagy különbséget nem tapasztaltam köztük, szóval összességében a Garniert mondanám, amelyik szimpi.


Illetve a Fenjal golyós dezodorja vált be, de manapság már nehezebb beszerezni, pedig amúgy kiváló termék, talán a Müllerben van még (habár anno a golyós dezodor ott fixen nem volt, csak a többi, szóval nem tudom mi a helyzet most a Müllerben), illetve a neten.

márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Az első linkem nem működik, mert a link után raktam egy vesszőt és a vesszőt egyberakta a linkkel, de ha rámész a linkre, és törlöd a html után a vesszőt, akkor bejön az oldal.
márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez részben egyéni is, hogy kinek mi működik meg kinek melyik tetszik legjobban. Pl. nekem a Garnier egyáltalán nem jött be, el se használtam végül, mert annyira utáltam, pedig az egyik amit próbáltam az pont az, amit a 2. válaszoló elsőnek linkelt. Ettől még nem mondom, hogy rossz, láthatóan másnak meg ez vált be.

Én mostanában Dove-ot szoktam venni, ez nekem mozgalmasabb napokon is jól teljesít és hosszabb távon sem irritálja a bőrömet. Régen a Rexonára esküdtem, de mintha pár éve változtattak volna rajta és azóta sajnos nem érzem olyan jónak már.

márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én évek óta a Dove go fresh dezodorjait használom, a kedvencem a körtés és az almás.
márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!