Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 35 -40 feletti nők ,ti mit...

35 -40 feletti nők ,ti mit gondoltok ha látjátok a mai huszonévesek stílusát,lehet menő,laza ha kilóg az alsónadrágja?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy srácot aki előttem nyújtózkodott a villamoson. Szépen le volt tolva trotyira a gatyája úgy hogy a boxere egyharmada kilátszott. Alapból nem szoktam megnézni az ilyen srácokat ,de rajta kifejezetten jól nézett ki.

Látott valaki hasonlót és mi a véleményetek?



ápr. 2. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
46 éves vagyok, késő tini-kora huszas éveimben élte első hullámát ez a csodálatos "divat", már akkor is több mint nevetségesnek találtam, most meg pláne.
ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez már a második köre ennek, mert ezt mi már láttuk tiniként.



Tiniket szerintem normális 30-40es nem néz, a mi korosztályunk meg ezt nem csinálja.



De különösen nincs vélemény, semleges.

máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

29/F

Csípőnadrágokat hordok amikből soha nincs kint a seggem vagy a kőműves dekoltázs, nekem is kilóg 2-3 centit a boxer, de "ízlésesen". Normál esetben ki sem látszik a pólóm alól mert öv alá érnek a pólóim, vagy be vannak tűrve.

A legfontosabb oka ennek, hogy ha nem így hordom az öveim kicsapják a bőrömet és az kifejezetten kellemetlen.. a másodlagos része, hogy a legtöbb lány/nő szerint szexi mikor elcsíp egy-egy pillanatot mikor kilátszik a has és a boxer derékgumija.

Nyilván ez feltételez egy nem elhanyagolt felsőtestet és igényes, nem elnyűtt, kinyúlt, nem erre való fehérneműt.

Munkában vagy elegáns öltözetnél szóba sem jöhet.

máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!