Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg fog látszani rajtam öreg...

Meg fog látszani rajtam öreg korban, ha nem járok kozmetikushoz kezelésekre?

Figyelt kérdés

Sokan mindenféle bőrmegújító stb kezelésekre járnak kozmetikusnál.

Én ilyenekre nem. Szérumokat sem használok, mert pattanásossá tesznek. C vitamin, niacinamid, savak is.

Csak lemosót, hidratálót, fényvédőt használok.

A bőröm szép, bár még csak 24 vagyok.

Sokat számít, ha valaki rendszeresen jár bőrmegújító kezelésekre, hámlasztgat?


ápr. 2. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőven elég, amit hadsználsz!
ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leginkább a genetika számít, egyszer voltam kozmetikusnál, aztán valahogy, én ùgy voltam vele, hogy nem adott annyi pluszt, hogy ilyenekre pénzt költsek. Van egy jòl össze rakott arcápolási rutinom és ennyi.
ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha a genetika számít, és anyámra ütöttem, nagy szerencsém lesz. Neki most, 59 évesen is alig van ránca, pigmentfoltja (pedig fiatalon minden nyarat végig napozott.)

Ha apum oldalára, akkor viszont nagy pigmentfoltjaim lesznek. No de fényvédőt használok.

ápr. 2. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, minden rendben lesz. Csak igen, szándékosan ne napoztasd magadat nagyon. Anyukád akkor szerencsés egyenlőre, de ha az ember folyton sütteti magát, az nem jó, és bizony öregkorban meglátszhat. De amúgy szerintem ha nincs semmi bőrproblémád, akkor arctisztítás + hidratálás + fényvédő elég.
ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!