Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ki van zárva,hogy egy...

Az ki van zárva,hogy egy kövér nő szép legyen?

Figyelt kérdés
Nálunk a kövérséget az igénytelenséggel azonosítják.A neten láttam kifejezetten kövér amerikai modelleket helyes pofival.Számomra kimondottan vonzóak.Tudom,hogy ízlések és pofonok...

ápr. 3. 10:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Az arca még lehet szép. És formás is lehet meg igényes, nem minden kövér visszataszító (csak a body positivity mozgalom miatt sokan az utóbbiak közül is szexinek hiszik magukat).
ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Két amerikai modell van,akiket láttam, s a nagyon kövér testükhöz helyes arc járul.ssbbw Juicy Jackie és ssbbw Mary Boberry.
ápr. 3. 11:47
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem zárja ki a kettő egymást.
ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ssbbw már nem a formásan telt kategória, hanem a súlyosan elhízott, régen a cirkuszokban mutogatták volna. Akinek ez vonzó, annak valami beteges perverziója van, a mozgásképtelenségre izgulni elég kattos dolog.
ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon kövérek az ssbbw modellek,hogy mozgásképtelenek lennének az ostobaság.Sok ilyen videót láttam,sétálnak,strandolnak stb.
ápr. 3. 12:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A bicegve sétálás és 5 méter után lihegés-hangos szuszogás-fulladási rohamot én nem nevezném mozgásképességnek. Vagy most próbálsz győzködni, hogy 200 kiló felett is lehet igenis egészségesnek lenni? Egy vízilónak biztos lehet.
ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem eltúlzod a dolgot.Amúgy vannak 160-170 kg-os modellek is,akik mindent csinálnak,ugyanúgy mint a normál súlyúak.
ápr. 3. 12:33
 8/25 Metionin ***** válasza:
64%
A szépség relatív, tehát aki a kövérséget nem tartja szépnek, annak egy kövér nő nem lesz szép semmilyen formában. Van, akinek meg az az ideálja, az nyilván a kövéreket fogja szépnek látni.
ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
#7 hogy túloznám már el? Extrém túlsúlyról beszélünk. Ízületeknek annyi, keringési rendszer, szív iszonyat terhelés alatt, cukorbetegség szinte garantált…amelyiknek még nincs komolyabb baja, az csak azért van, mert fiatal. Sok ilyen súlyú ember a 40-et se éli meg.
ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Van sok szép arcú és igényes, magára adó duci, túlsúlyos, kövér nő itthon is.

Viszont az extrém elhízottak szerintem nem tudnak szépek lenni, hiszen csak azt látod, ha akarod, ha nem, hogy a térdénél lóg a hasa, hogy kettő feje van a tokájától és hogy alig vonszolja magát. Nagyon nagy hiba elhitetni bárkivel is, hogy ez normális. Nem szabad egy beteg (gondolom, mentálisan is totál beteg) extrém elhízott embert egy lap alá venni egy kis túlsúllyal rendelkező, kellemesen kerek emberrel.

Rosszul vagyok, amikor a TLC-n a két extrém elhízott testvérről szóló doku címét meghallom magyarul, Dundi nővérek. Hát, 200-250 kiló körül nem dundi valaki.

ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!