Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki teljesen...

Miért nézek ki teljesen máshogy a tükörben? ki tudja?

Figyelt kérdés

Belenezek a telefonon elolapi kamaerajaba vagy lovok vele egy kepet teljesen mas a fejem, mint a tukorben nezve. A tukorben meg kozelrol is alig lathatoak a porusaim, viszonylag egyseges normlis fejem van. A kamaeraval/fotozva tiszta lyukasos, mely porusos az arcom es emellett a formaja is sokkal csunyabb marmint pl a kepen az allvonalamnal van ketto volumenhiany lathatoan mig a tukrobol nezve abszolut nem lathato ez.

A valosag a telefonok kamerja vagy a tukor??


ápr. 8. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Telefon
ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Tukorben mar evek ota nezegetted magad, ezert az agyad nem tudatosan, de kiszuri a porusokat. Tukorben mar azt latod amit te szeretnel.
ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A telefon kamerája nem tökéletes, ezt szögezzük le. Az se segít, hogy mások fotóit és videóit amit online látsz, telerakják filterekkel, amik irreális elvárásokat támasztanak.

És mont nem arra gondolok, hogy van a bold glam filter, amit már a nagymamám is felismer, hanem vannak finomabbak is, amiket nem is tüntetnek fel az emberek.



A fotónál valszeg volt vaku is, és élesebb a fény mint a tükörnél. Az emberek 99%a nem baromi éles fényben sminkel.

Ugyanez igaz pl a próbefülkékre is, tízszer pocsékabbul nézel ki a boltban mint otthon.


De ugyanakkor ott van az is, hogy mire figyelsz.

Ha sminkelek, én nem 3 centire teszem az arcomat a tükörtõl, és nem a pórusaimat nézem, hanem azt, amit csinálok. Az agy meg észerétlenül erre fôkuszál, a többit nem veszed észre.

A képeken viszont mindent megnézel, látod az arcod minden zegzugát.

ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1, ha a telefon az igazi akkor ott is melyik? Van, hogy szepsegkiralyno szintű vagyok a kepen maskor meg vilag rondaja??


Telefonnal is melyik? Egyiknek ilyen masiknak olyan a felbontasa? Egyszer olvastam az se mindegy milyen lencsevel foroznak, modelleket is azzal forozzak amivel extran szepnek fog latszani, plusz ugy vilagitjak fejet, hogy szepen arnyalja. Akkor a tukor az full kamu es semmi ertelme? Azt hibne az ember, hogy annak a felbontasa a legrealisabb.

ápr. 8. 12:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Plusz az nem lehet, hogy a kamera mar annyira extra high felbontas amit a szem letre sem tud hozni es azert tunik annyira lyukasnak pl a fejem? Esku hiaba bujok bele a tukorbe alig lathato ott. Kezelesekre is mentem mar amivel kicsinyitettuk oket.
ápr. 8. 12:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy melyik telefon egy dolog, de a szög, a megvilágítás se mindegy.


Meg hogy melyik kamera. A selfie kamera más, mint hátsó.

ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6,hatson nezek ki jobban, szelfi gaz.
ápr. 8. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tud torzítani, a tükrök esetében ugyanabból a néhány szögből látod magad és gyakran a megvilágítás is ugyanaz, de szerintem összességében a kamerák sokkal többet torzítanak, mint a tükrök. A kamerák eleve másképp érzékelnek, mint az emberi szem, és hozzá ott van egy sor ilyen-olyan automatikus szoftveres belenyúlás a telefon részéről (és nem kell hozzá sok belenyúlás, elég utólag fokozni egy kicsit az élességet és kontrasztot, és az alany sokkal rögtön sokkal nyúzottabbnak néz ki).
ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mutasd magad!
ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9, hogy? Tudok jo kepet es rosszat is. Amugy msotanaban azt mondjak ram, hogy nagyon szep vagyok, nekem megis kattanasom, hogy ez nem lehet igaz,mert kepeken borzalmas vagyok amikor megnyitom iphone elolapi kamerat hanynom kell. Tukorben en is nezem, hogy egesz jo, plusz amikor keszitenek rolam fotot akkor is legrosszabb esetben is meg elfogadhato a kep nem olyan hanyas, mint a szelfi.
ápr. 8. 14:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!