Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lefolyóba esett ékszerünket,...

A lefolyóba esett ékszerünket, valahogy valahonnét visszatudjuk szerezni?

Figyelt kérdés
Tudom kb 0,1% százalék az esélye, és szeretném kérni a lehúzós gáz kommenteket...egy ismerösömnek sajnos beleakadt a törölközőjébe, és nagyon sokat jelentett neki :(...valszeg hülyeség, de én mindig hiszek...és talán azt gondolom, hogy amik a lefolyóba esnek, valahol csak fennakadnak és hátha kihalásszák őket... mint amikor a BKK-n fenthagyod a cuccod, aztán bekerül egy gyűjtőbe Szerintetek van ilyen, hogy esetleg visszatudnánk szerezni? Járt már valaki így? :(

ápr. 16. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Sehol nem találtam a googlen ilyen esetről leírást, hátha itt van valakinek tapasztalata
ápr. 16. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lefolyóba? Minden bizonnyal ott van a szifonban, ha otthon a csapban/kádban történt, csak szét kell szedni. Ha utcán a csatornában az bukta, az már valószínűleg fennakadt a szennyvíztisztítóban ahol nem túrkálnak benne, kihajítják.
ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mosogató, v mosdó lefolyója, akk én szétszedném a lefolyót és megnézném. Keszülj fel rá, h durva egy szaga lesz. Ha másmilyen, akkor...hát...huh...
ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a kád lefolyójába esett.... létezik, h még x hét után is ott lenne??
ápr. 16. 23:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés, elnézést nem írtam, hogy milyen lefolyó. Otthon a kádba esett....
ápr. 16. 23:23
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha több hete történt az eset, a víz nem vitte volna le bárhova a láncot?
ápr. 16. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!