Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen fürdőruha állhat jól...

Milyen fürdőruha állhat jól egy duci(bb), husis lánynak?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyannak, akin 5- 7 kg felesleg van. Olyan fürdőruhát keresek, ami lehetőleg eltakarja az alsóhasát az embernek, és előnyösen állhat.

ápr. 21. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A Womens secretnek vannak nagyon szép egyberészes, alakformáló fürdőruhái.

[link]

[link]

ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akin csak ennyi felesleg van az nem olyan sok szerintem, én nem egy olyan lányt láttam akin volt úgy 5-10 kiló is feleslegbe, lehetett látni hogy azért van kis pocakja, nagy feneke, melle, combjai és nem is állt neki rosszul a sima bikini sem. Viszont az egyrészes fürdőruhák amin nincsenek itt ott vágások, oldalt, hasánál stb... az nagyon jól tud állni még egy erősebb alkatú nőn is én szerintem.
ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az nem nagy felesleg. De amúgy amit az első linkelt, azok jók, de amúgy különrészes is lehet, csak akkor mondjuk legyen magasabb derekú a bugyi. De amúgy szerintem a legjobb ha személyesen elmész egy boltba, és felpróbálod őket. De amúgy szerintem nem kell túlgondolni, nincs rajtad annyi fölösleg hogy olyan nehéz legyen egy előnyöset találni. :)
ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hátha valamelyik tetszik :)

[link]

[link]

[link]

ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!