Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megvennétek egy ruhát, ha nem...

Megvennétek egy ruhát, ha nem tudnátok kiverni a fejetekből hetek óta, de valódi szükségetek nincs rá?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pazarló, szeretem félretenni a pénzt, és csak olyat venni, amit használok/hordok.

Van elég nyári ruhám, pontosan 11 darab. (Egybe ruha) Viszont most nagyon megtetszett egy a Mohito oldalon. Hetek óta nézegetem, és nagyok vágyok rá. Anyagilag megengedhetném, de a halmozást feleslegesnek érzem.


ápr. 24. 04:35
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyi ideje nézegeted én a helyedben akkor megvenném:)
ápr. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát
ápr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mert kihasználatlan maradna.
ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 használnám, csak épp van 11 másik is, amit tudok használni. Viszont körforgásban használom mindet.
ápr. 24. 08:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég pont így jártam egy szandállal. Hetek óta nézegettem a CCC-ben, felpróbaltam, lefényképeztem stb. Volt hasonló és szükségem sem volt rá, én sem szórom szívesen feleslegesen a pénzt, de megengedhetem magamnak. Kb.két hét gondolkodás és huzavona után megvettem, aztán 3 napon belül visszavittem mert nem volt jó érzés és nem örültem neki úgy, mint gondoltam.
ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig megbánom hogy nem vettem meg miután már nem elérhető
ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
75%
Igen, én is többször bántam már meg, hogy nem vettem meg és mire végül rászántam magam, már nem volt.
ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, de nálam sajnos sok ilyen eset van. Már másból sem áll a facebook falam, mint ruha hirdetésekből, About Youn pl rengeteg gyönyörű koktélruha van. Több olyan szép ruhám van már a szekrényben, amit nincs hova felvenni. Úgyhogy több nekem már nem kell.
ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 én is tele vagyok hirdetésekkel, de én mindig megállom, ezt viszont megvettem egy fél órája. 😂
ápr. 24. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!