Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet szép a...

Szerintetek lehet szép a lógós mell fiatalon?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, molett testalkatú és nem tudok mit kezdeni a melleim feszesen tartásával. Nem megy sehogy. 20 éves koromban még szépen előre álltak de ma már sajnos lefele néznek és gyerekem sincs. Mit tehetek?

ápr. 27. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Semmilyen korban nem szép.

Melltartó és a műtét segít

ápr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elfogadod, vagy kés alá fekszel.

Az utóbbitól lehet szebb, de akár még rosszabb is sajnos. Van kockázat.

ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

20 éves korod óta nyilván híztál még. Sajnos az ember teste büntet, ha rosszul bánnak vele. Alkohol, cigaretta, elhízás, kábszerek, mozgásszegény életmód mind nyomot hagynak. Miért nem kezdesz el lefogyni? Hidd el, kicsit azért segítene a ciciden is. Ha nem gond, elmondod mennyi a súlyod?


Ha mutatsz képet róla szemből meg oldalról, akkor szívesen elmondom a véleményem.

ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig lógott. Soha nem voltam kövér, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, mindig sportoltam, és figyeltem, mit ettem.


Anya szerint mamámnak is ilyen alakja volt, széles csípő, nagy mellek, vékony derék. Ahogy kinőttek, lógtak, egyetlen napot nem álltak.


Nem akarok műtétet, mert pénz, veszélyes, és ha megcsináltatnam, tuti nem ismerkednék. Mondjuk így sem. Szóval nem könnyű.

ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Nem akarok bunkó lenni, de ez kb olyan mintha azt kérdeznéd az ősz haj és a ráncok lehetnek-e szexik fiatalon. Tehát szép szerintem nem igazán lehet (ha igazán lóg), de szexuális vonzalmat még generálhat, de ez sem ilyen egyszerű.



Nem, idős korban sem szép. Az idős embereknek amúgy nem az ízlésük változik, hanem a lehetőségeik (szűkülnek). Hasonló képen a kevésbé vonzó/menő pasikhoz , akiknek úgyszint az esélyeik rosszabbak.


Másrészt egy ilyen kérdésből nem derül ki konkrétan semmi. Lógó mell és lógó mell között nagy különbségek vannak, és az összkép is fontos.

ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek lóg, akinek nem mű, vagy nem AA méretű.
ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem attól még lehet szép hogy lóg.

Engem biztos nem zavarna egyáltalán.

Egy nő mástól lesz értékes, nem attól hogy hogyan áll a melle.

ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán... Max szexuálisan lehet vonzó a mellek tulajdonosa.
ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen némelyik lánynak annyira előreáll.. és hetyke 20 évesen, hogy rendesen zavarbajön az összes férfi :D tény hogy nagyon szexi. ekem személy szerint tetszenek a pattogó keblek.
ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a lógós mellekkel, ha jó nagy. Őrülten vonz és beindulok tőle.
ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!