Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyáron milyen arab parfümöket...

Nyáron milyen arab parfümöket szoktatok használni?

Figyelt kérdés

Női parfümökről lenne szó.

Tavaly ősszel kezdtem jobban ismerkedni az arab parfümökkel és nagyon meg vagyok velük elégedve de ezek túl nehezek lennének melegebb időben. Ti milyen arab parfümöket szerettek használni? A neten rengeteg van, olvasom ott is az illatjegyeket de szeretnék itt is tippeket kérni, hátha írtok olyat amivel még nem találkoztam. Az most mindegy, hogy pontosan melyik márka, de arab legyen mindenképpen. Az is másodlagos, hogy gyümölcsös vagy virágos, szinte mindenevő vagyok. :) Az a lényeg, hogy friss, könnyű, melegben is szívesen fújod magadra.



máj. 3. 20:51
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a Lattafa- Raghba az egyetlen tipikusan arab illat, amit nyáron is felfújok. Általában a nehéz, édes illatokat szeretem az arab márkáktól, azok nagy része nyáron tömegoszlató fegyver. De van pl. a Rasasi - Romance, az nálam kifejezetten nyári.
máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!😊 A Raghba amúgy nagyon szimpatikus a leírás alapján, de eddig nem mertem megrendelni. Szeretem az édes, kicsit vaníliás illatokat de eddig azt gondoltam, a Raghba tipikus téli illat. Azt írják róla, hogy uniszex, mi a véleményed erről?
máj. 5. 14:34
 3/3 Metionin ***** válasza:
Elméletileg az oudos illatok hordhatók nyáron, mert az oud megakadályozza, hogy fullasztó legyen. Az, hogy uniszex-e, bőrfüggő, én már felfújtam páromra és rajta jó. De rajta a dohányos vaníliás illatok is jól jönnek ki.
máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!