Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ennyire menő a nagy...

Miért ennyire menő a nagy magasság a nőknél napjainkban?

Figyelt kérdés

Az érthető, hogy egy férfinek miért is kell hogy üsse a 170-et legalább.

De egy nőnek miért kell magasnak lenni? Miért ciki ha egy nő alacsony? Észrevettem, hogy nem csak a pici lányok, hanem a normál magasságú nők (160-167 cm) is magasak akarnak lenni.

Sokszor úgy érzem, hogy ha nem vagy legalább 170, már csak egy kis béka vagy.


2010. okt. 28. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem vettem észre.Te hol hallottál ilyet??175 centi vagyok, de még soha nem mondta senki hogy nekem milyen jó lenne hogy ilyen magas vagyok.
2010. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez tényleg baromság. 178 cm vagyok, és inkább hátránynak érzem.
2010. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
180 cm, lány vagyok, és én is inkább hátránynak érzem...
2010. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én 170vagyok és azért hordok magassarkút mert nőies, szebb benne a tartársom stb.
2010. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 185 vagyok, és bizony nekem is rengeteg hátrányom származik belőle, gondolj csak arra, még egy barátnős társaságból is kirí, hogy nagyobb vagyok, nem hogy még csomó pasinál is. Hogy legyen önbizalmam, próbálkozom modellkedéssel, mert vékony vagyok. De jól sikerült fotók láttán sem érzem magam "jobb csajnak". Szerintem valamiért senki nincs megelégedve a magasságával, aki alacsony, annak a hátrányait viseli, aki magas, azokat a hátrányokat.
2010. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kifejezetten menő, de nem is gáz! :)

Picit néha "félek" a nagyon magas nőktől (nem azért mert fel kell rájuk nézni XD), de a nagyon alacsonyaktól is mert nehogy akaratlanul is bántsam a nagyobb testemmel mondjuk véletlenül nekimegyek az utcán stb.

Szóval a 150 már túl alacsony, a 180 már túl magas kb.

2010. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én 174cm vagyok és nem nagyon hordók magassarkút, mert akkor állandóan úgyanaz jön ("hűűű de magas vagy") Az lenne a legjobb ha azt mindenki abbahagyná, hogy ki milyen magas, mert már nagyon unalmas az örökös kritizálás. Egyik rokonom 150cm és sokszor azt mondják neki, hogy milyen picike. Barátnőm pedig 165 és rá is ezt mondják. Szóval, teljesen mindegy milyen magas vagy úgyis cikizik az embert.
2010. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
en nem erzem magam magasnak pedig 175 cm-es lany vagyok.es en egyetertek azzal ha egy lany alacsony nem lehet szep. ki van zarva. a magassag a legfontosabb. hiaba szep egy lany jo az alakja szep az arca de 162cm.nincs semmi kiallasa. en nevetsegesnek tartom oket. persze nem lehet mindenki magas ...
2010. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem értek egyet. nekem nagyon tetszik amikor egy lány alacsony, vagy ahogy te írtad a kategóriákat, normál magasság. én ismerek egy nagyon-nagyon gyönyörű lányt aki kb. 165cm magas, vagy annál is kisebb talán, de mégis káprázatos. olyan a kisugárzása, a haja és a szeme, hogy teljesen mindegy a magassága. olyan bájosak az alacsony lányok, egyáltalán nem hátrány. a magasabb lányok számomra kevésbé vonzóak, pedig nem mondanám magam alacsonynak a 192cm-mel.

23f

2010. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

177 vagyok, hozzá 57 kiló, de szerintem nem mindig jó magasnak lenni.. pl. metrón is szinte mindenki kisebb nálam.. csomó srác/férfi is. plusz magassarkúval is vigyáznom kell, mert úgy tényleg mindenkinél magasabb vagyok..:S és nagyon sok fiú barátom azt mondta, hogy nekik az alacsony lányok tetszenek, mert azok "olyan aranyosak". nem is találkoztam olyan pasival, aki a magasakat jobban szereti..:)

úgyhogy nem rossz dolog az, ha egy lány/nő alacsony.. főleg hogy ők simán hordhatnak 10<20 centis magassarkúakat:)

16/L

2010. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!