Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Mellméret gondok"Vélemény?

"Mellméret gondok"Vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon gátlásos vagyok a melleim miatt.

Sokan azt mondják jó az alakom stb.,de még a párom előtt is szégyelem a testem,jobbanmondva csak a melleim.

Linkelek egy képet,légyszives írjátok le a véleményeteket(akár lányok is),hogy mit gondoltok.

Nem baj ha negatívum,elvégre az igazat szeretném megtudni.

Szóval csak őszintén!

Ja!A képek nem a legjobb minőségűek,mert telefonnal készültek,lámpafénynél,és nem tudtam egészalakosat,mert van pár tetoválásom ami "elárulhatná" a kilétem:)


2010. okt. 28. 19:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2010. okt. 28. 19:22
 2/23 A kérdező kommentje:
Ja és most látom,kicsit olyan furcsán állnak,de ez azért van,mert az egyik kezem "feltolja"az egyik oldalt:S
2010. okt. 28. 19:23
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én lány vagyok, nem vagyok se bi se leszbikus, ezért ne érts félre, de szerintem gyönyörűek a melleid és örülnék, ha nekem ilyenek és ekkorák lennének. :D Szerintem nincs mit szégyellned egyáltalán. :)

2010. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem is nagyon szépek, arányosak és feszesek, hasonló méretűek lehetünk, én 75C-s melltartót hordok, Te? Amúgy nekem meg mindig azt mondják, hogy milyen nagy van, szerintem meg átlagos, pont jó, ahogy a Tied is, mutogasd inkább többet a párodnak, ahelyett, hogy rejtegeted előle ;)


19L

2010. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

:))))

Köszönöm szépen,ez jól esett!

Nem értem félre:D

Azért még várom a válaszokat és ismétlem,az sem baj ha nem pozitivum.

2010. okt. 28. 19:34
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű, formás melleid vannak! Egyáltalán nincs mit szégyellni!

18/F

2010. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nekem is 75C,de van amikor a B is jó.

Régen egy lány mondta nekem(pár éve),hogy teljesen fiús vagyok és csak a melltartó nyomja fel a mellem.Ez gyerekes,de annyira megmaradt bennem a dolog,hogy azóta is mindíg eszembe jut.

Már nagyon zavar,hogy folyton takargatom magam,azért gondoltam megkérdezem mások véleményét is.

2010. okt. 28. 19:37
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem csak irigy volt, hidd el a lányok többsége így próbál odaszúrni a másiknak, mert tudják, hogy ez hatásos ;) szóval mégegyszer mondom, hogy tényleg büszke lehetsz "rájuk" ;)
2010. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazán érzékeny lélek lehetsz, ha így meg maradt benned, amit az a lány mondott. Én is egy ilyen barátnőt szeretnék :) És ismétlem, semmi baj a melleiddel! Üdv a 3. válaszoló
2010. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért maradnak meg bennem ennyire ezek a negatív dolgok,elég rossz tulajdonság az biztos,nem felelhetek meg mindenkinek tudom,ezért butaság..dehát ez van sajnos.

Köszönöm a véleményeket,sokkal jobban érzem magam már most:))Nagyon rendes tőletek;)

2010. okt. 28. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!