Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire érződik a levendula...

Mennyire érződik a levendula Ariana Grande Cloud parfümben?

Figyelt kérdés

Mennyire tartós? Télen-nyáron használjátok? Olvastam, hogy Baccarat utánzat meg kicsit férfias illatú, mi a véleményetek erről?

Illetve nézegetem a Cloud Intense verziót is, érdemesebb ezt választani? Ebben is érződik a levendula?

Tudom, sok a kérdés de itt már kaptam régebben is nagyon jó válaszokat, a krémmániás véleményeket pedig már elolvastam. :)



máj. 23. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érződik. A körte és a tejszínhab annál inkább.

Semmi férfias nincs benne. Egy tipikus 16-25 éves basic white girl illata.

Ja, és amúgy semmi köze nincs a Baccarathoz. Ha ahhoz hasonló illat érdekel, válaszd helyette a Burberry Her-t. Még a megalkotó parfümőr is ugyanaz.

Az Cloud Intense levendulásabb, de nem tudom, hogy kapható-e még.

máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rakott karfiol ***** válasza:
100%

Nekem van. Bőrfüggő, de rajtam egy krémes, tejszínes, édes illat. Nyáron nem használnám, fullasztó és nagyon tartós.

Levendulát nem érzem, pedig szeretem a parfümökben.

máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifejezetten levendulás Ariana illat érdekel, az R.E.M. pont ilyen.
máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kettessel, én is pont ugyanígy tudnám leírni. Én sem éreztem még soha a levendulát rajta.
máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A R.E.M. illetve az Ari már régóta a készletem része, mindkettőt nagyon szeretem. Az előbbit kifejezetten a levendula miatt vettem meg, a másik pedig egyszerűen kedvencem évek óta. Douglas oldalán látom az Intense verziót is, igaz csak 100 ml kiszerelésben. Egyelőre lehet csak a simából veszek egy 30 ml-t mert nagyon jól hangzik amit írtatok!

máj. 24. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!