Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfumöt felel meg az...

Milyen parfumöt felel meg az elvárásomnak?

Figyelt kérdés

Abszolút hozzánemértő vagyok ezt már most leszögezem.


Amire szükségem lenne hogy tartós legyen.


Szeretnék egy olyan ilatot ami nem tucat, és inkább elegáns.


Innen rendeltem 2 parfümöt: [link]


Le male , és a dior nak a Jonny Depp es verzióját. ( nem voltak rosszak) de hátha van valakinek jó ötlete :) mivel ezek copy-k így azért érződik rajta hogy alkoholos de egy kis idő után al alkohol elillan és utána már jó.


Mennyire éri meg inkább eredeti parfümöt venni sokszoros áron? Van akkora mkülönbség?



Kinek melyik parfüm jött be?



máj. 24. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Órákat lehetne erről a témáról beszélni. Nekem az a tapasztalatom, hogy vannak nagyon jó klónok és vannak nagyon silány minőségűek is. Sokszor egy klónházon belül is nagy a szórás.

Természetesen az, hogy az eredeti illatot viseled, már eleve ad egy különlegesebb érzést, főleg, ha van egy jó sztorija a parfümnek, mint az, hogy egy utánzatot viselsz, ami csak hasonlítani próbál az eredetire.

Igaz a mondás. A klón sosem lesz olyan, mint az eredeti. Vannak nagyon jó minőségű klónok, ami 90-95%-ban hozzák az erdetit, de találkoztam olyannal is, ami csak 80%-ban, de tartósabb volt. Aztán sok a nagyon gagyi, szintetikus, nem tartós, kifejezetten gyomorforgató termék is.

Én azt javaslom, hogy tesztelj mind designer, mint niche oldalról parfümöket üzletekben tesztcsíkon és bőrön is. Ha tetszik valamelyik, akkor nézz utána, hogy milyen alternatívái léteznek az illatoknak. Olvass vagy hallgass meg sok véleményt ezekről. Fragrantica, youtube csatornák stb. Nyilván magyar nyelven nagyon szerény a kínálat.

Ha 8-10 ezer forint körül eredeti, nagyon nem tucat illatot keresel, ami tartós, akkor egy próbát megérnek:

Davidoff Zino (elég retro cucc)

Jacques Bogart Silver Scent

Az alkoholos nyitásról annyit, hogy nemrég a Belodore-ban volt szerencsém tesztelni a százezres Roja Elysiumot és annál is levitte az agyamat az etanol kifújás után.. Ne szagold meg rögtön és akkor nem üti ki az orrod.

máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!