Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem mindennap csúnyána...

Miért érzem mindennap csúnyának magam?

Figyelt kérdés

Mindennap felkelek és az az első dolgom,hogy megnézem magam a tükörbe,és ha nem azt látom amit szeretnék,rögtön elmegy a kedvem az élettől is...

Pedig ennek ellenére is sokan mondták már hogy szép vagyok még anélkül is hogy kérdeztem volna a véleményüket. Nem értem őket,sem magamat. Tényleg ronda lehetek vagy csak az én szemem látja máshogy a dolgokat?


máj. 26. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések kérdése, simán csak nem vagy a saját eseted :D Ettől még nem leszel csúnya, sem szép, csak ember maradsz.
máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, itt nem megfelelő kategória lesz, mert sztem ez a pszichológia, mentális egészség témakört érinti. Feltételezem, teenager vagy, lényegében nulla önértékeléssel. És ez utóbbi jelenti a választ a kérdésedre.
máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán mert tényleg csúnya vagy, mások meg azért mondják hogy szép vagy, mert nem akarnak megbántani.
máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!